На кордоні з Іраном стартували спільні азербайджансько-турецькі маневри

СВІТ
05.12.2022, 19:18
На кордоні з Іраном стартували спільні азербайджансько-турецькі маневри
Фото: Minval.az

Поки шиїтський деспотичний режим аятол тероризує мирних іранців і озброює російських агресорів, його сусіди готуються до відсічі.

Відповідний фотозвіт із місця спільних військових навчань Збройних Сил Азербайджану і Туреччини виклало видання "Minval", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З'ясувалося, маневри триватимуть більше як тиждень впритул до північно-західного кордону Ісламської республіки Іран як елемент попередження.

«Армії братніх країн виконуватимуть різні завдання з урахуванням способів ведення сучасного бою із застосуванням артилерії, авіації та інших видів військ в операціях. Також буде організовано злагодження, наведення понтонних мостів через річки для безперешкодного проходу механізованих підрозділів і висадження десанту у глибину умовного супротивника», – прокоментували ситуацію в азербайджанському міністерстві оборони.

Прикметно, але у Тегерані назвали маневри "провокацією" з метою вплинути на внутрішні конституційний лад близькосхідної республіки, де вже кілька місяців не вщухають стихійні народні антиурядові протести.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що 100-тисячна впливова єврейська громада підтримала терор режиму аятол в Ірані проти цивільних.

На кордоні з Іраном стартували спільні азербайджансько-турецькі маневри_1
Читайте також:
Світ
USS Nitze став першим американським кораблем, який увійшов до чорноморського регіону з початку вторгнення московії в Україну
вчора, 12:15
Світ
У ній можуть відстріляти 5000 ракет і втратити до 40% літаків
30 січня, 09:17
Світ
Маккол звинуватив адміністрацію президента Джо Байдена у проектуванні слабкості після невдалого виведення військ з Афганістану
29 січня, 10:45
Світ
До складу бригади входить 1275 одиниць техніки, в тому числі багато танків M-1 Abrams
04 січня, 13:49
Світ
Кім Чен Ин заявив про необхідність забезпечити значну військову силу для «захисту суверенітету і безпеки».
01 січня, 10:28
Новини
Повітряні сили США отримали понад чверть від усього бюджету на "оборонку"
23.12.2022, 10:05