Азійські країни скуповують дешеву російську нафту, – The Washington Post

ЕКОНОМІКА
15 червня, 19:23
Азійські країни скуповують дешеву російську нафту, – The Washington Post

Індія, Китай та інші країни Південно-східної Азії спокусилися низькою ціною на підсанкційне "чорне золото" з ресурсної федерації.

Відомсті про нові торгові угоди з Москвою оприлюднило авторитетне американське видання "The Washington Post", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, низка азійських держав усе більше стають джерелами шалених доходів росії від продажів нафти, попри сильний тиск із боку Вашинґтона.

Ні Індія, ні КНР, ні В'єтнам, ні інші їхні сусіди на відміну від Європейського союзу, не тільки не відмовилися від імпорту "чорного золота" з країни-агресорки, але й суттєво наростили його.

Станом на тепер відомо, що тільки один Нью-Делі підписав договір із Москвою на постачання цьогоріч приблизно 60 мільйонів барелів російської нафти, у порівнянні з 12 мільйонами барелів за весь 2021 рік.

Подібні контракти вже мають Пекін, Хайфон, Пхеньян, Улан-Батор і решта, дозволивши ресурсній федерації й надалі витрачатися на війну проти України.

«Дохід від експорту викопного палива є ключовим фактором нарощування російської армії та її агресії, забезпечуючи 40% доходів федерального бюджету. Чим активніше азійські країни підтримуватимуть мільйонами доларів цей механізм, тим швидше відновлюватиметься від санкційного тиску росія», – прокоментували звістку в європейському Центрі досліджень енергетики та чистого повітря.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що уряди низки африканських країн готові пожертвувати Україною заради вкраденого російськими окупантами у нас зерна.

вибір редакції
Читайте також:
Економіка
Народне господарство ресурсної федерації московії падає менше, ніж очікувалося. Експорт сировини все ще допомагає, на жаль.
13 жовтня, 17:27
Новини
На тлі російської воєнної агресії Україна мусить наростити обсяги власного експорту, а не існувати лише коштом імпорту і подачок Заходу.
16 вересня, 09:27
Економіка
У той час, коли офіційний Гельсинкі допомагає Україні протистояти агресії, підприємливі жителі Фінляндії займаються паливним туризмом.
14 серпня, 17:09
Економіка
Якби ресурсна федерація під проводом кремлівського бункерного щура не пішла війною проти України, вона заробила б ще трильйон.
04 липня, 17:51
Економіка
Лише цьогоріч у січні з України експортовано свіжої або охолодженої картоплі на понад $1 мільйон.
17 лютого, 07:42