Азійські країни скуповують дешеву російську нафту, – The Washington Post

ЕКОНОМІКА
15.06.2022, 19:23
Азійські країни скуповують дешеву російську нафту, – The Washington Post

Індія, Китай та інші країни Південно-східної Азії спокусилися низькою ціною на підсанкційне "чорне золото" з ресурсної федерації.

Відомсті про нові торгові угоди з Москвою оприлюднило авторитетне американське видання "The Washington Post", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, низка азійських держав усе більше стають джерелами шалених доходів росії від продажів нафти, попри сильний тиск із боку Вашинґтона.

Ні Індія, ні КНР, ні В'єтнам, ні інші їхні сусіди на відміну від Європейського союзу, не тільки не відмовилися від імпорту "чорного золота" з країни-агресорки, але й суттєво наростили його.

Станом на тепер відомо, що тільки один Нью-Делі підписав договір із Москвою на постачання цьогоріч приблизно 60 мільйонів барелів російської нафти, у порівнянні з 12 мільйонами барелів за весь 2021 рік.

Подібні контракти вже мають Пекін, Хайфон, Пхеньян, Улан-Батор і решта, дозволивши ресурсній федерації й надалі витрачатися на війну проти України.

«Дохід від експорту викопного палива є ключовим фактором нарощування російської армії та її агресії, забезпечуючи 40% доходів федерального бюджету. Чим активніше азійські країни підтримуватимуть мільйонами доларів цей механізм, тим швидше відновлюватиметься від санкційного тиску росія», – прокоментували звістку в європейському Центрі досліджень енергетики та чистого повітря.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що уряди низки африканських країн готові пожертвувати Україною заради вкраденого російськими окупантами у нас зерна.

Читайте також:
Економіка
Експорт німецьких товарів до ресурсної федерації московії за 2 роки значно скоротився. Причина очевидна: запровадження економічного тиску.
19 квітня, 21:33
Економіка
Торік до держав-учасниць Європейської спілки завезли 22 тисячі тонни «солодкого золота» з України. Найбільше ж експортувала Швейцарія.
02 квітня, 08:26
Економіка
Канада збільшує світовий експорт свого «чорного золота» на тлі зростання попиту на альтернативи ОПЕК+. У Москві цим вкрай не задоволені.
23.09.2023, 20:45
Економіка
Майже всі держави-учасниці Європейської спільноти продовжують тією чи іншою мірою зберігати торгові зв'язки з країною-агресором.
02.09.2023, 19:24
Світ
Пекін продовжує свою неоколоніальну політику із визиску сусідніх азійських країн і скуповування задешево тамтешніх ресурсів.
20.08.2023, 20:06
Світ
Уряд маленької близькосхідної конституційної монархії має намір інтенсифікувати постачу дизельного та авіаційного палива на Захід.
10.01.2023, 19:06