Боги війни: підрозділ вовків «Да Вінчі» показав силу артилерії

ВІЙНА
10.08.2022, 18:27
Боги війни: підрозділ вовків «Да Вінчі» показав силу артилерії

Наші захисники продовжують випалювати російську окупаційно-терористичну нечисть, застосовуючи для цього надсучасне західне озброєння.

Відповідний фотозвіт із зони бойових дій на Сході оприлюднили на Facebook-сторінці 1 Окремої штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор".

Як стверджують вояки, кожен новий день вони починають із потужними вогневими привітаннями загарбникам, які понад 165 днів намагаються просунутися до зруйнованого ними ж Бахмута.

«Від ночі до ранку – кілька променів сонця. Від нас до перемоги – кілька пострілів з арти. Наближаємо ранок нашої перемоги безупинно. Хай там як, а гаубиці, гармати та інша стольна артилерія відіграють на фронті чи не найвизначальнішу роль», – заявили захисники з лав 1 ОШР ДУК ПС.

Окремо добровольці-правосекторівці уточнюють, що їхній, загартований 8 років у невпинних боях із росіянами, підрозділ є посланцем стихії вогню, який нищить і нищитиме надалі ворогів.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що днями бійці 1 окремої штурмової роти ДУК ПС надіслали російським загарбникам пакет "подарунків" калібру 152-мм.

Боги війни: підрозділ вовків «Да Вінчі» показав силу артилерії_1
Боги війни: підрозділ вовків «Да Вінчі» показав силу артилерії_3
Боги війни: підрозділ вовків «Да Вінчі» показав силу артилерії_5
Читайте також:
Опінії
Запорізький напрямок уже 3 місяці як палає від невпинних боїв. Крові наших захисників там пролито немало, бо земля насичена мінами.
10 вересня, 19:26
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим проводить етнічну селекцію у підконтрольних Москві містах українського Приазов'я.
09 вересня, 17:37
Війна
Серед безлічі іноземців, які після 24 лютого 2022 року свідомо стали на захист України до лав нашого війська, є і вихідці з Передньої Азії.
30 серпня, 20:07
Історія
У незайманій лісовій гущавині долини річки Вда поблизу села Стара Жека знайдено комплекс поховань войовничого давньоґерманського племені.
27 серпня, 16:09
Війна
Незламні захисники України цілодобово проходять через справжнісіньке пекло, яке на Заході намагаються свідомо не помічати.
22 серпня, 18:14
Світ
Сумнозвісну "золоту лихоманку" заведено асоціювати виключно із Північною Америкою. Перш за все із Каліфорнією, Аляскою та Юконом...
20 серпня, 20:57