Бахмут – це новий Бамут для окупантів

ВІЙНА
09 березня, 17:44
Бахмут – це новий Бамут для окупантів
Фото: Facebook

Український Донбас стане для росіян наймасовішою братською могилою з часів Чеченської та Афґанської війн. Пекло на землі їм гарантують ЗСУ!

Бахмут і Бамут... Складно утриматися від згадки цих двох локацій у парі, зважаючи на співзвучність назв, чи не так?

Бамут, який чеченці нарекли "безсмертною фортецею", тримав оборону проти федералів понад 14 місяців. Місто витримало кілька російських штурмів.

Оборона Бамуту була вдвічі довша, ніж зараз триває оборона Бахмуту. Звісно, у Чечні були зовсім інші масштаби війни, ніж у нас в Україні.

Так, з обох сторін значно менше людей, менше зброї, обстрілів та загальної інтенсивності бойових дій. А ще тривалі періоди перемир'я, коли ічкерійський гарнізон Бамуту мав перепочинок.

При всьому тому, чеченці не мали у тій війні стабільного тилу, міжнародної підтримки, а диспропорція сил із ворогом була у багато разів більшою, ніж у нас зараз. Бахмут і Бамут – це ще й підземелля, шахти.

У нас тут – сольові, там в Чечні – ракетні, стратегічних (ядерних) сил. Кавказ – край горців, а наш Донбас – гірників; гори і терикони...

Автор – Максим Майоров, аналітик Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Бахмут – це новий Бамут для окупантів_1
Читайте також:
Політика
Київ повертає Москві бумеранг дезінтеграції та державної фрагментації, запущений ще більшовиками. Тож РФ має щезнути з мапи світу!
26 травня, 16:09
Війна
Війна у реальному часі поступово витісняє війну у реальному просторі. Україна це зрозуміла; Росія, судячи з усього, – ні.
25 травня, 18:25
Війна
Нескорений Бахмут не був і не стане переможним призом російських агресорів. Уже скоро фронтовий маятник обернеться проти окупантів.
25 травня, 16:32
Світ
Кремлівський режим тріщить по швах через неспроможність контролювати власний терен, який від кінця 1940-х років, недоторканий для чужинців.
23 травня, 16:01
Війна
Крім Соледара в окупантів із РФ немає жодних успіхів на полі бою. Декілька "мертвих" сіл у так званій "сірій зоні", – не рахуються.
05 травня, 16:31
Політика
Кожна філософія виводить себе через політичний вимір. Бо саме філософія не тільки пояснює політику, а й надає їй метафізичний вимір.
03 травня, 16:09