Байден перекладає вину за геноцид палестинців на одного Сатаньягу

СВІТ
11 квітня, 12:19
Байден перекладає вину за геноцид палестинців на одного Сатаньягу

Сіоністська маріонетка із берегів Потомаку обрала шлях конфронтації з Ізраїлем. 46-й президент США вмив руки палестинською кров'ю.

Про це відверто на шпальтах впливового американського видання The Wall Street Journal заявили відставні військовики із лав Корпусу морської піхоти. Підполковник Ларрі Ковальчик, майор Ричард Вілкінс і капітан Дерріл Шалл у спільному листі засудили слабкодухого Джозефа Байдена.

За їхніми словами, чинна президентська адміністрація США від непохитної первісної підтримки ізраїльської війни проти палестини перетворилася на постійну критику. Вочевидь, Вашинґтон обрав шлях покладання всієї провини за бійню у Ґазі виключно на Тель-Авів.

«Як ветеран морської піхоти у відставці з 25-річним стажем, я вважаю, що Байден користується «туманом війни» при описі конфлікту між Ізраїлем і Палестиною. Цей туман стає ще щільнішим, якщо воювати у міській забудові, де ворог змішується із населенням, використовує його як «живий щит» і відбирає гуманітарну допомогу. Це не так, якби терористи бігали Ґазою у футболках із написом «Я — терорист ХАМАС».

Очікуване зараз адміністрацією Байдена «хірургічне» знищення ворога, не зачепивши жодної волосинки на голові некомбатантів, неможливо і наражає життя бійців ЦАХАЛ на величезний ризик. Очевидно, президент не проти, оскільки ЦАХАЛ не голосуватиме на виборах 2024 року. Це слизька позиція того, кому плювати на долю неамериканців», — висловився підполковник армії США Ларрі Ковальчик.

Схожою думкою поділився і майор Ричард Вілкінс, який вважає неприпустимим «вішати всіх собак» виключно на Біньяміна Нетаньягу, котрого адміністрація Байдена викохала і вигодувала. На переконання відставного американського армійця, Білий дім сам загнав себе у безвихідь:

«Спочатку поступово, а нині стрімко президент Байден віддаляється від Ізраїлю, кинувши свого надійного союзника Нетаньягу. Непохитна первісна підтримка нібито справедливої війни перетворилася на постійну критику її ведення дикунськими методами. Забуті звірства, вчинені ХАМАС 7 жовтня, а також знущання та загрози для власного цивільного населення. Адміністрація Байдена грозить Ізраїлю зупинкою допомоги, якщо загони ЦАХАЛ вдеруться у Рафах без забезпечення евакуації цивільних палестинців. Фактично, ми маємо геополітичний шпагат, вихід з якого цілковите завершення війни у Ґазі знищенням усіх терористів».

«Чому тільки на Ізраїль має бути покладено всю відповідальність? Уряди Америки та Палестини також повинні постати перед судом за уникання захисту палестинських жінок і дітей від масового вбивства. Байден і Аббас винні не менше за Нетаньягу. Окреме питання — дії ХАМАС, що із терористів руками продажної преси раптово стали жертвою. Це нісенітниця!

ХАМАС давно вже не підтримується палестинцями, а прикривається як «живим щитом», на що бійці ЦАХАЛ не звертають уваги. Помилкові заклики пацифістів до «негайного припинення вогню», які не зумовлені звільненням заручників, призведуть до того, що ХАМАС буде врятований і лише посилиться. Він, а не Ізраїль, відхиляє всі пропозиції про припинення вогню, непохитний у своїх максималістських вимогах», — зазначив капітан Дерріл Шалл.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що сіоністські селекціонери готуються до ритуального вбивства червоної корови на Святій Землі. Коли це має статися, — одному Ягве відомо...

Читайте також:
Світ
Відомий американський єврей, який заснував соціальну мережу «Facebook», активно залучений у війну за Ґазу. Він співпрацює із ЦАХАЛ і МОССАД.
21 травня, 12:27
Світ
Аятола Ібрагім Раїсі у політичному плані був цілковито декоративною фігурою. Натомість у релігійному становив небезпеку конкурентам.
21 травня, 08:18
Світ
Терористична єврейська держава давно планувала знищити не лише Палестину. Сусіднім країнам варто підготуватися до відбиття можливого нападу.
17 травня, 19:23
Світ
Відставний генерал сіоністської армії попередив про можливий крах державного утворення Ізраїль. Причина тому — безглузді дії чинного уряду.
07 травня, 08:28
Світ
Сміховинний військово-релігійний політичний режим в Ірані нарешті відповів сіоністам. Усі посольства Ізраїля названо «законною ціллю».
09 квітня, 19:34
Політика
Дипломатичний діалог між Абу-Дабі та Тель-Авівом «заморожено» на невизначений термін. Причина: вбивство 7 працівників ООН у Ґазі.
07 квітня, 14:42