Батальйон «Донбас» святкує річницю з дня створення на передовій

ВІЙНА
29 травня, 21:56
Батальйон «Донбас» святкує річницю з дня створення на передовій

Легендарному військовому формуванню – батальйону спеціального призначення "Донбас" – уже 8 років, упродовж яких він не полишає фронт.

Такі відомості оприлюднила пресслужба на офіційній публічній Facebook-сторінці Національної гвардії України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Батальйон "Донбас" постав 29 травня 2014 року на початковій стадії так званої Антитерористичної операції, коли кілька десятків добровольців з усієї України об'єдналися, щоби дати відсіч російським загарбникам.

Засновником і першим командиром бойового підрозділу батальйону став уродженець Севастополя Семен Семенченко (він же Костянтин Грішин – прим. ред.), який до війни був підприємцем і громадським активістом.

«Не володіючи військовими навичками, не маючи техніки та достатньо озброєння, добровольцям вдавалося "на характері" долати всі труднощі та здійснювати успішні бойові операції, звільняти від російських найманців українські міста. З часом до батальйону "Донбас" долучалися все нові й нові бійці, які знаходили тут себе, усвідомлювали тут своє покликання. Було прийнято рішення розширити штатну структуру, тому батальйон увійшов до складу Національної гвардії України.

Сьогодні 2-й батальйон спеціального призначення "Донбас" – це високопрофесійний, злагоджений підрозділ, який виконує бойові завдання під час широкомасштабного вторгнення росії до України. Наші бійці захищають території Луганщини та Донеччини, відстоюють націю українців, борються за кожен клаптик землі. Вони – герої. Ми обов'язково переможемо, адже "Сонце України встає на Донбасі", а Донбас – це Україна», – прокоментували 8-річя з дня заснування загартованого у боях підрозділу у пресслужбі Нацгвардії.

Приєднуємося до привітань нашим захисникам і наголошуємо, що ваш приклад мужності та героїзму надихає українців!

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", не така страшна "друга армія світу", як її відбілювачі на Заході, котрі звуть себе "голубами миру".

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Редакція інформаційної агенції "Останній Бастіон" звертається до своїх читачів із нагоди Дня Державного прапора України.
23 серпня, 15:00
Історія
Вранці 9 серпня 1945 року американські літаки скинули атомну бомбу "Fat Man" на японське місто Наґасакі.
09 серпня, 17:01
Війна
Вірні сини України, які щоночі віддають себе службі заради мирного неба над нашою Батьківщиною, дякуємо вам за Чин!
29 липня, 17:01
Історія
Акт Відновлення Української Держави – це один із етапів боротьби українців за власну державність у розпалі Другої світової війни.
30 червня, 18:12
Війна
2014 року у ніч проти 14 червня у небі над Луганськом російські окупанти збили військовий транспортний літак Іл-76.
14 червня, 20:34
Історія
У Фінляндії його і по нині називають Patronus Patriae. Причина того зрозуміла – кілька перемог над окупантами та колаборантами.
04 червня, 18:18