«Батальйон Судоплатова»: наркоманів і повій Мелітополя готують до штурму Запоріжжя

ВІЙНА
24 січня, 15:09
«Батальйон Судоплатова»: наркоманів і повій Мелітополя готують до штурму Запоріжжя

Ексрегіонал Євген Балицький із соратниками-колаборантами оголосили новий набір до незаконного збройного формування у лавах російської армії.

Попередній склад горезвісного "Батальйону імені Павла Судоплатова" нещодавно повністю загинув під час невдалої атаки на добре укріплені позиції Сил оборони України у Запорізькій області.

Такі відомості з посилання на власні джерела у середовищі зрадників і сепаратистів на тимчасово окупованій території України оприлюднило РІА "Мелітополь", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Наші колеги уточнюють, що за особистою вказівкою Балицького і дозволом Генерального штабу російської армії у "Батальйоні Судоплатова" сформовано окрему розвідувальну роту.

Як вдалося з'ясувати, вказаний підрозділ складається з мелітопольських наркоманів, а інформаторами та агітаторами стали місцеві повії, котрі до того задовольняли кадировців.

«Цю роту у прямому сенсі накачують наркотичними речовинами. "Солдатам" ставлять завдання йти полями з метою перевірити їх мінування. Рота вже прославилася своїми "подвигами" та зазнала великих втрат на фронті. Є.Балицький дав команду на терміновий пошук нових наркоманів на окупованій частині Запорізької області для їхнього подальшого вербування у розвідроту», – повідомили журналісти РІА "Мелітополь".

Водночас основні з'єднання окупаційно-терористичного контингенту РФ не припиняють марних спроб прорвати нашу оборону на Південному фронті від Кам'янського до Новополя, ворог з'ясовує штурмовими діями ситуацію для поновлення наступу на Гуляйполе та Оріхів.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що українські захисники продовжують міцно тримати Східний фронт у Донецькій області, де росіяни зазнають великих втрат у живій силі.

Читайте також:
Світ
Це може бути сигналом про те, що росія та її ставленики можуть здійснити нові терористичні дії в Європі.
23 січня, 08:55
Світ
США визнають ПВК "Вагнер" транснаціональною злочинною організацією і запровадять санкції
21 січня, 09:15
Війна
Солдатня окупаційно-терористичного контингенту РФ мінує об'єкти житлової інфраструктури на захопленій частині Запорізької області.
17 січня, 07:48
Війна
Конвенційна війна з дотриманням "законів та звичаїв" – це розкіш. Вона доступна для сильних, або для рівних за силою супротивників.
07 січня, 07:01
Світ
За даними британської розвідки, статус та ідентичність "ДНР" та "ЛНР", ймовірно, залишаються предметом розбіжностей у російській системі.
06 січня, 14:38
Війна
Існує реальна ймовірність того, що росія зламає цей шаблон, щоб завдати нового удару найближчими днями
31.12.2022, 14:19