Воїни ДПСУ відбили позицію окупантів біля Бахмута

ВІЙНА
23 січня, 15:00
Воїни ДПСУ відбили позицію окупантів біля Бахмута

Українські захисники продовжують міцно тримати Східний фронт у Донецькій області, де росіяни зазнають великих втрат у живій силі.

Свідченням цього є відеозвіт із зони ведення оборонних дій викладений Державною прикордонною службою, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що наші незламні воїни не тільки зуміли успішно зачистити місцевість, але й закріпилися на ній, поодинокі занепалі духом російські загарбники втекли.

«Прикордонники-мінометники захопили позицію окупантів біля Бахмута. Один із прикордонних підрозділів, просунувся вперед та зайняв позицію окупантів. Вогневу підтримку контратаки забезпечили прикордонні бойові групи мінометів, які активно використовують важке озброєння для оборони. Під впливом щільного вогню окупанти кинули свій рубіж», – повідомили у пресслужбі ДПСУ.

Водночас терористи Євгєнія Прігожина з ПВК "Вагнер" не припиняють "м'ясними хвилями" наступати з Півночі та Півдня на Бахмут, ситуація на вказаному відтинку фронту наразі стабільно складна і напружена.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що напередодні військовослужбовці Національної гвардії також завдали нищівного удару по окупантах на Донеччині.

Читайте також:
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ запровадив суворі обмеження у захопленій торік Сіверськодонецькій агломерації.
23 березня, 18:46
Опінії
Слобожанський край під щільним вогнем окупантів із РФ. Ворог чимдуж тисне зі Сходу, постійно обстрілюючи з Півночі...
12 березня, 18:35
Війна
Сватівській і Кремінський напрямки не поступаються тяжкості боїв Бахмутському й Вугледарському, де росіяни штурмують позиції ЗСУ.
25 лютого, 22:07
Війна
Східний фронт палає вогнем, до зубів озброєна багатотисячна російська навала не сповільнюється ні на день, воліючи загарбати наш Донбас.
16 лютого, 20:13
Війна
За словами Череватого, керівник цієї ділянки фронту - командувач Сухопутних військ Олександр Сирський.
15 лютого, 09:41
Війна
Це вже, навіть, не руська рулетка
13 лютого, 12:03