«Бавовна» розквітла на залізниці Жовтого Клину

СВІТ
10 травня, 17:09
«Бавовна» розквітла на залізниці Жовтого Клину

Російські каральні органи шукають підпалювачів релейних шаф на перегоні Покровськ-Анісовка в Енґельському районі Саратовської області.

Група партизанів почала свою діяльність тільки цьогоріч весною, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на анонімний Telegram-канал "SHOT".

З'ясувалося, що між 23 лютого і 9 травня на залізниці сталося кілька рукотворних "надзвичайних ситуацій", які призупинили рух військових ешелонів із Зауралля та Сибіру до Правобережжя Волги.

Розтягнута у часі серія підпалів шляхом застосування партизанами саморобних вибухових пристроїв призвела до знищення кількох інфраструктурних об'єктів, які тепер відновлюють в оперативному режимі московити.

Станом на сьогодні ніхто поки не взяв на себе відповідальність за псування залізничного майна "РЖД", натомість ФСБ РФ типово звинувачує "у всіх гріхах" українських диверсантів і "п'яту колону" з активних представників корінних народів Надволжя.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що невідомі партизани змогли проникнути на стратегічний аеродром у Брянській області та пошкодити один із літаків типу АН-124-100 "Руслан".

Читайте також:
Війна
Російські солдати, які воюють на боці України проти окупаційно-терористичного контингенту рф, знищили офіцера ФСБ. На Луб'янці паніка.
10 листопада, 14:32
Кримінал
Шанувальники "великої" російської культури, борці за збереження "язика" і традицій завжди у перших лавах колаборантів і зрадників.
16 червня, 20:42
Кримінал
Народна депутатка із фракції "Слуга народу" навмисно викладає кадри із бойовою технікою наших захисників на одному з відтинків фронту.
12 червня, 16:00
Опінії
Боротьба проти диверсантів – дуже тяжка робота. Росіяни це знають, тому продовжують відвертати нашу увагу від Сходу і Півдня.
29 травня, 20:41
Війна
Країна-агресор продовжує пожинати плоди химерних дій свого вищого військово-політичного керівництва на чолі з кремлівським бункерним щуром.
10 травня, 20:33
Війна
Літак знаходився на майданчику авіаційної техніки, призначеної для ремонту та модернізації.
09 травня, 12:51