Партизани пошкодили російський АН-124-100 у Брянській області

ВІЙНА
04.05.2023, 21:40
Партизани пошкодили російський АН-124-100 у Брянській області
Фото: Google

Рух опору окупації остаточно вийшов за межі України та охопив безпосередньо внутрішні регіони ресурсної федерації московії.

Як стало відомо редакції інформаційної агенції "Останній Бастіон", бійці так званого легіону "Свобода Росії" напередодні вночі навідалися до аеродрому Сєща у Брянській області.

З'ясувалося, що партизани змогли проникнути на стратегічний військовий об'єкту країни-агресорки та завдати сильних пошкоджень одному з літаків типу АН-124-100 "Руслан".

Бійці з легіону "Свобода Росії" стверджують, що вказаний «борт перебував на злітній смузі й був повністю заправленим паливом», тому ймовірно, вже не злетить; а ще один такий самий літак – отримав осколкові пробоїни фюзеляжу.

Станом на цю мить втрати російських окупантів на аеродромі Сєща поки не зрозумілі, відтак слід дочекатися на звіт від компанії "Maxar" у вигляді супутникових знімків із місця події.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що на Брянщині невідомі партизани підірвали залізницю, у результаті вдалої диверсії перекинувся потяг із нафтопродуктами.

Читайте також:
Політика
Несподівані кадрові зміни у московських бункерах мають на меті зацементувати трон царя-чекіста. Проте не все так добре, як певен путін.
02 червня, 17:20
Політика
Триденні лохторальні процедури на московії дали бажаний путіну результат. Безальтернативний диктатор царюватиме наступні 6 років.
18 березня, 21:39
Економіка
Ресурсна федерація московії не здатна прикривати власні тили. А наявних систем ППО/ПРО ледве вистачає росіянам на передовій.
05 лютого, 13:51
Війна
Завербовані в'язні з Чувашії записали звернення до путіна і голови республіки. Вони скаржаться на відсутність виплат і соціальних гарантій.
31 січня, 14:53
Війна
Неподалік державного північного кордону російське військове командування розгорне озерну флотилію. Путінський режим боїться НАТО.
23.10.2023, 15:16
Політика
70-річний кремлівський бункерний дід воліє померти при владі. Владімір Путін однозначно повторить долю своїх кумирів.
22.08.2023, 16:00