Бербок закликала Байдена допомогти українцям перемогти у війні проти РФ

ПОЛІТИКА
15 вересня, 19:06
Бербок закликала Байдена допомогти українцям перемогти у війні проти РФ
Фото: Fox News

Німецькі урядовці, депутати й політики тверезіють на очах, окрім федерального канцлера, який досі вірить у "мирні домовленості" з агресором.

Красномовним свідченням є заява міністра закордонних справ ФРН Анналени Бербок в етері провідного американського консервативного телеканалу "Fox News", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами очільниці німецького дипломатичного відомства, завдяки всенародному спротиву України Захід став сильнішим і згуртованішим, аніж думав кремлівський бункерний дід Владімір Путін зі своїм оточенням.

«Саме тому ми повинні підтримувати українців стільки, скільки потрібно. Україна обов'язково має перемогти у цій війні. Свобода та демократія мають перемогти. Разом зі США ми маємо продовжувати допомагати Україні в її захисті від російської агресії», – висловилася пані Бербок в етері "Fox News".

Прикметно, але на думку міністра закордонних справ ФРН ідеться не лише про Україну та "свободу в Європі", бо російський диктатор бореться також проти демократичного устрою по всьому світу.

«Ось, чому ми маємо об'єднатися, щоби ця війна завершилася перемогою свободи та миру в Україні. Крім того, ми завжди повинні запитувати себе: а що було б, якби ми не підтримували б Україну? Відповідь очевидна: ціна була б набагато вищою», – наголосила пані Бербок.

Вона також розкритикувала адміністрацію президента США Джозефа Байдена, котра ніби витрачає на допомогу Києву забагато коштів, але фактично не сприяє перемозі, чим усіляко користається російський режим.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що чинний уряд Німеччини розгляне питання з приводу того, яку ще зброю можна поставити Україні.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
І не кожному із нас пощастить померти до кінця війни, щоби не бачити, а що ж буде потім. А потім буде забуття...
08 серпня, 21:10
Війна
Оборонці України висловлюють щиру подяку керівництву та працівникам УСБУ у Полтавській області
07 серпня, 16:20
Опінії
Покажіть, що Україна – демократія. Де шануються права, долається корупція і розвиваються інститути.
06 серпня, 08:47
Війна
Британські пілоти мають реальний потенціал здолати росіян у повітрі
15 липня, 11:46
Війна
Касетні боєприпаси, які США відправлять до України, будуть сумісні з 155-мм гаубицями.
08 липня, 07:36
Війна
ЦРУ дуже активно бере участь у війні, не порушуючи основної обіцянки Адміністрації Байдена
05 липня, 20:07