Бербок закликала Байдена допомогти українцям перемогти у війні проти РФ

ПОЛІТИКА
15.09.2023, 19:06
Бербок закликала Байдена допомогти українцям перемогти у війні проти РФ
Фото: Fox News

Німецькі урядовці, депутати й політики тверезіють на очах, окрім федерального канцлера, який досі вірить у "мирні домовленості" з агресором.

Красномовним свідченням є заява міністра закордонних справ ФРН Анналени Бербок в етері провідного американського консервативного телеканалу "Fox News", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами очільниці німецького дипломатичного відомства, завдяки всенародному спротиву України Захід став сильнішим і згуртованішим, аніж думав кремлівський бункерний дід Владімір Путін зі своїм оточенням.

«Саме тому ми повинні підтримувати українців стільки, скільки потрібно. Україна обов'язково має перемогти у цій війні. Свобода та демократія мають перемогти. Разом зі США ми маємо продовжувати допомагати Україні в її захисті від російської агресії», – висловилася пані Бербок в етері "Fox News".

Прикметно, але на думку міністра закордонних справ ФРН ідеться не лише про Україну та "свободу в Європі", бо російський диктатор бореться також проти демократичного устрою по всьому світу.

«Ось, чому ми маємо об'єднатися, щоби ця війна завершилася перемогою свободи та миру в Україні. Крім того, ми завжди повинні запитувати себе: а що було б, якби ми не підтримували б Україну? Відповідь очевидна: ціна була б набагато вищою», – наголосила пані Бербок.

Вона також розкритикувала адміністрацію президента США Джозефа Байдена, котра ніби витрачає на допомогу Києву забагато коштів, але фактично не сприяє перемозі, чим усіляко користається російський режим.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що чинний уряд Німеччини розгляне питання з приводу того, яку ще зброю можна поставити Україні.

Читайте також:
Полтава
Чим більше у наших захисників на фронті буде необхідної зброї й техніки, тим рішучіше відбуватиметься деокупація України. Це відомий факт.
04 квітня, 14:57
Полтава
Пристрій для збиття ворожих «пташок» передано фронтовикам 110-ї Окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка.
02 квітня, 06:04
Полтава
Необхідне фронтовикам обладнання виявлятиме та знищуватиме загони ворога на передовій. Тиловики допомагають наближати перемогу.
19 березня, 08:18
Політика
Український народ несе тягар жахливого насильства росії у масштабній агресії, яка триває понад 2 роки. Нині Україна — щит і меч Європи.
14 березня, 19:16
Політика
2 роки тому окупаційно-терористичний контингент РФ підступно напав на Україну. Наслідком чого стала загибель десятків тисяч українців.
26 лютого, 12:36
Війна
«Українці переможуть і витіснять путінські війська — за умови, що ми надамо їм військову, політичну та економічну допомогу».
24 лютого, 12:16