Бійці 10 Гірсько-штурмової бригади відсвяткували річницю створення підрозділу

ВІЙНА
02.10.2022, 18:24
Бійці 10 Гірсько-штурмової бригади відсвяткували річницю створення підрозділу

7 років боротьби – рівно стільки ведуть незламну борню з російським агресором хоробрі гірські штурмовики, відомі за назвиськом "едельвейси".

Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці загартованої у боях з агресором 10 Гірсько-штурмової бригади Збройних сил України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Воїни вказаного підрозділу щодня ризикують власним життям, боронячи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, а головне їхнє заохочення – вільна Україна.

«7 років з дня народження нашої славної 10 Гірсько-штурмової бригади! За весь цей час ми, "Едельвейси", змогли навіки закарбувати своє ім’я у важких боях за нашу незалежність. Тепер 10-тка відома без виключення усім, від президента України до пересічного громадянина. Ми гордо несемо свої бойові стяги та продовжуємо робити все, що в наших силах заради нашої з Вами перемоги», – йдеться на Facebook-сторінці підрозділу.

Також командування вказаного підрозділу додає, що днями ухвалено важливе рішення – здійснити виплатити сім'ям полеглим воїнам-"едельвейсам" шляхом додаткової фінансової допомоги.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", артилеристи з бригади Тараса Трясила показали влучну "доставку заради майбутнього".

вибір редакції
Читайте також:
Війна
У зв'язку з таненням людських ресурсів Україні буде тяжко не те що перемогти, а й встояти. Треба негайно змінювати підхід до ведення боїв.
25 лютого, 19:02
Опінії
Дивімося на речі реалістично: Москва сама не впаде, ніколи такого не було. А тому, мусимо чимдуж підштовхнути падаючу у труну недодержаву.
21 січня, 11:15
Війна
Бійці «Інтернаціонального Легіону» — контрактники. Але як і українці, вони відважно воюють, отримують поранення і гинуть за Україну.
12.11.2023, 16:12
Опінії
Ворог збирається грати в довгу. Готується воювати роками, реалізує виробничу програму озброєнь, розраховану на роки вперед.
29.10.2023, 13:25
Війна
Якщо весь Генеральний штаб чи хтось із генералів воліє закидати російських окупантів українським "гарматним м'ясом", то це поганий план.
03.09.2023, 18:14
Опінії
Історія знає безліч прикладів, коли почесний призов чоловіків замість перемоги наближав поразку. Чи розуміють це в Україні та на Заході?
23.08.2023, 16:49