Бійці 10 Гірсько-штурмової бригади відсвяткували річницю створення підрозділу

ВІЙНА
02.10.2022, 18:24
Бійці 10 Гірсько-штурмової бригади відсвяткували річницю створення підрозділу

7 років боротьби – рівно стільки ведуть незламну борню з російським агресором хоробрі гірські штурмовики, відомі за назвиськом "едельвейси".

Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці загартованої у боях з агресором 10 Гірсько-штурмової бригади Збройних сил України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Воїни вказаного підрозділу щодня ризикують власним життям, боронячи суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, а головне їхнє заохочення – вільна Україна.

«7 років з дня народження нашої славної 10 Гірсько-штурмової бригади! За весь цей час ми, "Едельвейси", змогли навіки закарбувати своє ім’я у важких боях за нашу незалежність. Тепер 10-тка відома без виключення усім, від президента України до пересічного громадянина. Ми гордо несемо свої бойові стяги та продовжуємо робити все, що в наших силах заради нашої з Вами перемоги», – йдеться на Facebook-сторінці підрозділу.

Також командування вказаного підрозділу додає, що днями ухвалено важливе рішення – здійснити виплатити сім'ям полеглим воїнам-"едельвейсам" шляхом додаткової фінансової допомоги.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", артилеристи з бригади Тараса Трясила показали влучну "доставку заради майбутнього".

Читайте також:
Опінії
Частина перша
04 лютого, 10:25
Війна
Жовто-блакитний прапор невдовзі знову замайорів у всіх містах Донбасу та Криму попри спроби окупантів вкрити нашу землю своїми тілами.
01 лютого, 18:00
Світ
Міністерство оборони Вірменії розробляє законопроект, який суттєво розширить роль жінок у збройних силах країни.
24 січня, 14:26
Світ
Збройні сили Тайваню оприлюднили плани дозволити жінкам вперше стати добровольцями для підготовки резервних сил.
18 січня, 16:22
Війна
Українські військовослужбовці активно зміцнюють столичний регіон, очікуючи нового можливого нападу ворога з білоруського терену.
24.12.2022, 07:45
Війна
Незламних українських захисників не лякають ні численні розрахунки російських окупантів, ні люті морози, які завітали на Схід.
28.11.2022, 09:54