Бійці 53 ОМБр показали фронтові будні на Донбасі

ВІЙНА
23.01.2023, 18:27
Бійці 53 ОМБр показали фронтові будні на Донбасі

Коли "говорить" ствольна і гусенична артилерія українських захисників, то зазвичай підступний ворог замовкає, причому – завжди.

На цьому наголошують фронтовики з лав 53 Окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Військовослужбовці Збройних Сил України підкреслюють, що незалежність не дається задарма, її треба виборювати, особливо стримуючи й відкидаючи щоденні "м'ясні хвилі" росіян.

«Маючи вибір, завжди обирай свободу... Мужність, відданість, відповідальність – це все про княжих піхотинців, це все стане запорукою наших перемог. Вони попереду, вони змушують ворога замовчати на віки вічні», – відзвітувала з фронту пресслужба 53 ОМБр.

Княжі танкісти, гармаші та піхотинці цілодобово злагоджено працюють вогнем по позиціях ворога, не залишаючи жодних шансів московитам окупувати всю Донеччину.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українські Сили оборони та безпеки ефективно стримують російських загарбників на Бахмутському напрямку.

Бійці 53 ОМБр показали фронтові будні на Донбасі_1
Бійці 53 ОМБр показали фронтові будні на Донбасі_3
Бійці 53 ОМБр показали фронтові будні на Донбасі_5
Бійці 53 ОМБр показали фронтові будні на Донбасі_7
Бійці 53 ОМБр показали фронтові будні на Донбасі_9
Читайте також:
Війна
Прифронтове і багатостраждальне місто Гуляйполе московити вщент розносять авіацією. Під ударами ворога — мости, будинки, дороги.
02 квітня, 12:37
Полтава
Волонтерська підтримка тилом фронтовиків — доказ, що українці — згуртована нація. Дарма, що держава самоусунулася від наближення перемоги.
21 березня, 21:54
Війна
Прямо зараз у Михайлівському Золотоверхому Соборі в останню дорогу провели українських захисників — Анастасію Мар'янчук і Дениса Дайнеко.
21 березня, 13:38
Життя
Організатори обрали лауреатів із понад 14 тисяч фотографій, присвячених флорі й фауні Об'єднаного королівства. Всього нагороджено 17 осіб.
18 березня, 19:17
Позиція
Прямо зараз у Києві триває церемонія прощання із вірним сином України, борцем за свободу Степаном Ільковичем Хмарою. Людей прийшло багато.
25 лютого, 10:24
Кримінал
Неповнолітнього хлопця, на ім'я Олег, вивезли півтора року тому зі знищенного Маріуполя. Тепер підліток «адаптується» у родині загарбників.
24 січня, 20:36