Бійці-протитанкісти 45 бригади показали фронтові будні

ВІЙНА
30.08.2022, 19:45
Бійці-протитанкісти 45 бригади показали фронтові будні

Східні рубежі України перебувають під надійним захистом наших Збройних Сил, які прицільно знищують російських окупантів західною зброєю.

Відповідний звіт зі Слобожанського відтинку фронту виклали на офіційній Facebook-сторінці 45 Окремої артилерійської бригади, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Українські воїни-гармаші продемонстрували роботу  87-го протитанкового дивізіону, що провадить нищівний вогневий вал проти ворожих позицій у Харківській області.

«Наші хлопці, котрі у взаємодії з піхотними підрозділами та Силами Спеціальних Операцій, першими зустрічають окупантів і зупиняють їх. Бійці-протитанкісти знищують ворожу техніку і живу силу агресора. На їхньому рахунку десятки спалених танків, броньованих машин та іншої техніки російських окупантів. Майстерно працюючи із сучасними комплексами "Стугна" і "Джавелін", а також зі старим та надійним комплексом "Рапіра", воїни 87-го дивізіону неодноразово були відзначені державними нагородами та стали гордістю нашої бригади», – йдеться у звіті 45 ОАБр ЗСУ.

Також вітчизняні артилеристи наголосили, що довгоочікувана українцями Перемога не може настати сама, її можна досягти в першу чергу шляхом наших спільних зусиль: війська на передовій і згуртованого суспільства у тилу.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що 17 Окрема танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка активно працює над визволенням українського Донбасу.

Бійці-протитанкісти 45 бригади показали фронтові будні_1
Бійці-протитанкісти 45 бригади показали фронтові будні_3
Бійці-протитанкісти 45 бригади показали фронтові будні_5
Бійці-протитанкісти 45 бригади показали фронтові будні_7
Бійці-протитанкісти 45 бригади показали фронтові будні_9
Читайте також:
Війна
«Боги війни» — так звикли називати воїнів-артилеристів. Сьогодні ці незламні українські захисники вибивають ворога з нашої святої землі.
27 листопада, 12:45
Війна
Кремль здійснює подвійний геноцид. З одного боку, руками поневолених народів убиває українців, а з іншого — утилізує корінні етноси рф.
03 листопада, 18:23
Війна
Кримський плацдарм російського окупаційно-терористичного контингенту зміцнюється. Зі Сходу приїхала щойно набрана солдатня.
24 жовтня, 18:17
Опінії
Запорізький напрямок уже 3 місяці як палає від невпинних боїв. Крові наших захисників там пролито немало, бо земля насичена мінами.
10 вересня, 19:26
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим проводить етнічну селекцію у підконтрольних Москві містах українського Приазов'я.
09 вересня, 17:37
Війна
Серед безлічі іноземців, які після 24 лютого 2022 року свідомо стали на захист України до лав нашого війська, є і вихідці з Передньої Азії.
30 серпня, 20:07