Бійці-протитанкісти 45 бригади показали фронтові будні

ВІЙНА
30 серпня, 19:45
Бійці-протитанкісти 45 бригади показали фронтові будні

Східні рубежі України перебувають під надійним захистом наших Збройних Сил, які прицільно знищують російських окупантів західною зброєю.

Відповідний звіт зі Слобожанського відтинку фронту виклали на офіційній Facebook-сторінці 45 Окремої артилерійської бригади, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Українські воїни-гармаші продемонстрували роботу  87-го протитанкового дивізіону, що провадить нищівний вогневий вал проти ворожих позицій у Харківській області.

«Наші хлопці, котрі у взаємодії з піхотними підрозділами та Силами Спеціальних Операцій, першими зустрічають окупантів і зупиняють їх. Бійці-протитанкісти знищують ворожу техніку і живу силу агресора. На їхньому рахунку десятки спалених танків, броньованих машин та іншої техніки російських окупантів. Майстерно працюючи із сучасними комплексами "Стугна" і "Джавелін", а також зі старим та надійним комплексом "Рапіра", воїни 87-го дивізіону неодноразово були відзначені державними нагородами та стали гордістю нашої бригади», – йдеться у звіті 45 ОАБр ЗСУ.

Також вітчизняні артилеристи наголосили, що довгоочікувана українцями Перемога не може настати сама, її можна досягти в першу чергу шляхом наших спільних зусиль: війська на передовій і згуртованого суспільства у тилу.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що 17 Окрема танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка активно працює над визволенням українського Донбасу.

Бійці-протитанкісти 45 бригади показали фронтові будні_1
Бійці-протитанкісти 45 бригади показали фронтові будні_3
Бійці-протитанкісти 45 бригади показали фронтові будні_5
Бійці-протитанкісти 45 бригади показали фронтові будні_7
Бійці-протитанкісти 45 бригади показали фронтові будні_9
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Північні підступи до тимчасово окупованого Донецька під потужними обстрілами росіян, які цілодобово штурмують сусідні села і міста.
30 листопада, 20:34
Війна
Сучасна ракетна система залпового вогню німецького виробництва ні на день не припиняє нищити російських загарбників на Сході.
27 листопада, 07:00
Війна
Північна частина Донецької області очищена від присутності російських загарбників, цивільне населення може повернутися до буденних справ.
23 листопада, 18:37
Війна
Російські загарбники стирають прифронтовий Бахмут із лиця Землі, українські захисники вже підготували власні "подарунки" для чужинців.
20 листопада, 20:27
Полтава
У визволених від російських загарбників населених пунктах Правобережжя жителі приходять до тями, наразі багатьом бракує їжі, води та ліків.
19 листопада, 09:03
Кримінал
У звільненому від окупаційно-терористичного контингенту РФ місті Херсон знайдено доказ воєнних злочинів проти мирних українських громадян.
17 листопада, 07:42