Бійці «РДК» пустили під укіс ешелон окупантів у Сибіру

ВІЙНА
23 січня, 21:47
Бійці «РДК» пустили під укіс ешелон окупантів у Сибіру
Фото: РДК

Залізничне сполучення для московитів за Уральськими горами стає дедалі тягарем. Якщо не вибухають тунелі, то палають релейні шафи.

Красномовним доказом слугує відеозвіт, оприлюднений «Російським Добровольчим Корпусом». Зазначається, що бійці підрозділу, які перебувають безпосередньо на теренах РФ, днями пустили під укіс паливно-вантажний ешелон агресорів.

Міністерство оборони нападу ресурсної федерації московії поки ніяк не прокоментувало знищення потяга у сибірській глушині партизанами. Вочевидь, оленяр шойгу і його підлеглий гібридний генерал гєрасімов шукають виправдання та диверсантів.

«20 січня бійці «РДК» на території окупованої батьківщини пустили під укіс поїзд із цінним вантажем у Новосибірській області. Втім, російські ЗМІ розкажуть вам, що там були «повні вагони хлопчиків Фьодорів». Це брехня!

Ми вже багато разів говорили, що бути бійцем «РДК» можна і не перебуваючи в Україні. Цілком можливо, що саме ваша акція громадянської непокори стане тією іскрою, яка запалить очисне полум'я у вашому рідному краї», — прокоментували свої дії бійці «РДК».

Тим часом, як уже інформував «Останній Бастіон», на московії з'явилися перші штаби для боротьби із сепаратизмом. Ґауляйтери суб'єктів ресурсної федерації цілком серйозно побоюються народного гніву.

Читайте також:
Війна
Мобільні вогневі групи українських захисників несуть цілодобову варту. Навіть, здавалося, у відносно спокійній Чернівецькій області.
06:01
Війна
Російський загарбницький контингент планує вийти на оперативний простір у Донеччини до кінця квітня. Епіцентр подій — містечко Часів Яр.
вчора, 19:49
Війна
Окупанти можуть спробувати штурмувати Харків
13 квітня, 18:39
Війна
Німеччина відправить Україні ще одну установку Patriot
13 квітня, 17:00
Війна
На військовий облік мають стати пенсіонери МВС, органів прокуратури, податкової, митної служби, Поліції і Служби судової охорони
13 квітня, 10:39
Війна
Він став першим українським воїном, який загинув у російсько-українській війні.
13 квітня, 08:50