«Білгородська офензива»: ситуація для росіян патова

ВІЙНА
22 травня, 17:46
«Білгородська офензива»: ситуація для росіян патова
Фото: Twitter

Спільні бойові дії, розпочаті 22.V.2023 Легіоном "Свобода России" та "Російським добровольчим корпусом, застали Кремль зненацька.

У принципі, на це і було розраховано, переконаний вітчизняний медіааналітик і політолог-міжнародник Назар Приходько, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, московити не очікували подібної авантюри, що добре для України в контексті деокупаційних заходів на своїй міжнародно визнаній території зразка 1991-го року.

«Враховуючи, що цю офензиву, ОДКБ не може втрутитися. Точніше як, може, за Казахстанським сценарієм, проте от відмінність в тому, що ОДКБ давило мирних беззбройних казахів, а тут ситуація така, що умовного таджика зустріне до зубів озброєний та навчений росіянин, що в принципі означатиме сумний підсумок історії життя цього таджика. Теж саме стосується того таки Казахстану та Кирґизстану.

Ну і, звісно, Білорусі. Про Вірменію можна просто забути. Вона зараз визнає Карабах за Азербайджаном, підпише мирний договір та позбудеться тягаря в плані домовленостей про нові міждержавні альянси, зокрема з Францією. Тож, ситуація для росіян патова, неочікувана й абсолютно непередбачувана», – наголосив Назар Приходько.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російський наступальний потенціал наразі вичерпався, окупанти займаються власною обороною, але виходить у них не дуже.

Читайте також:
Світ
Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.
19 вересня, 17:22
Війна
Цього тижня 3 Окрема штурмова бригада Збройних Сил України звільнила Андріївку і завдала нищівного удару по підрозділах окупантів.
17 вересня, 20:03
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент РФ дуже боїться втратити місто, адже це може обернутися внутрішньополітичною кризою.
16 вересня, 21:18
Війна
Добровольці-вайнахи з-поміж ічкерійців та інгушів допомагають українцям визволяти рідний край від спільного й одвічного ворога зі Сходу.
13 вересня, 18:36
Війна
Військові кораблі та підводні човни російської флотилії в окупованих бухтах Криму і Кубані вже не головна ціль для Сил оборони України.
07 вересня, 17:22
Опінії
Відповідь до болю проста, очевидна і трагічна – наші захисники стікають кров'ю, гинуть, але вибивають ворога з Південного фронту.
27 серпня, 19:24