«Білгородська офензива»: ситуація для росіян патова

ВІЙНА
22.05.2023, 17:46
«Білгородська офензива»: ситуація для росіян патова
Фото: Twitter

Спільні бойові дії, розпочаті 22.V.2023 Легіоном "Свобода России" та "Російським добровольчим корпусом, застали Кремль зненацька.

У принципі, на це і було розраховано, переконаний вітчизняний медіааналітик і політолог-міжнародник Назар Приходько, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, московити не очікували подібної авантюри, що добре для України в контексті деокупаційних заходів на своїй міжнародно визнаній території зразка 1991-го року.

«Враховуючи, що цю офензиву, ОДКБ не може втрутитися. Точніше як, може, за Казахстанським сценарієм, проте от відмінність в тому, що ОДКБ давило мирних беззбройних казахів, а тут ситуація така, що умовного таджика зустріне до зубів озброєний та навчений росіянин, що в принципі означатиме сумний підсумок історії життя цього таджика. Теж саме стосується того таки Казахстану та Кирґизстану.

Ну і, звісно, Білорусі. Про Вірменію можна просто забути. Вона зараз визнає Карабах за Азербайджаном, підпише мирний договір та позбудеться тягаря в плані домовленостей про нові міждержавні альянси, зокрема з Францією. Тож, ситуація для росіян патова, неочікувана й абсолютно непередбачувана», – наголосив Назар Приходько.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російський наступальний потенціал наразі вичерпався, окупанти займаються власною обороною, але виходить у них не дуже.

Читайте також:
Опінії
Нинішні влучно удари по російських нафтопереробних заводах яскраве тому підтвердження. Сподіваємося на продовження «бавовни».
15 березня, 07:12
Економіка
Політики, урядовці та підприємці вже очікують найбільшого, принаймні від часів завершення Другої світової війни, «золотого контракту».
10 березня, 18:11
Війна
Минув перший місяць 2024 року, а наші захисники перетворили на брухт сотню ворожих панцерників. Кількість утилізованої техніки збільшується.
31 січня, 08:20
Війна
Попри те, що українське військо здебільшого перейшло до маневрової оборони, є підрозділи, котрі відсувають лінію фронту разом із ворогом.
26.12.2023, 07:18
Кримінал
Вітчизняні прокурори перестали брати на себе відповідальність щодо арештів. Суди почали сумніватись щодо суворості покарання.
30.11.2023, 10:52
Війна
Це село на Донеччині перебувало в окупації від самого початку торішнього повномасштабного вторгнення РФ. Нині там пустка смерті.
03.10.2023, 18:46