Білоруські БТГр заснуть вічним сном у древлянських болотах Полісся

ВІЙНА
06 січня, 07:09
Білоруські БТГр заснуть вічним сном у древлянських болотах Полісся

Станом на 24.II.2022 на північному кордоні майже нічого не було організовано в інженерному сенсі для зустрічі ворога. Але не тепер...

Уся бронетехніка, яка виїде у бік Києва, Житомира, Рівного чи Луцька з Білорусі буде знищена дуже швидко без жодних зволікань. Наші захисники готові до цього.

Плюс на авіаційну підтримку окупантам із Мінська не варто очікувати. Адже у новій фазі війни буде чистий (тобто, "класичний" – прим. ред.) бій моторизованих і артилерійських бригад.

Тож говорячи про російський контингент у Білорусі, вже неодноразово наголошувалося, що для майже 12 тисячного угруповання вони мають жахливу штатну комплектацію БТГр. Єдине, що приблизно відповідало штатній комплектації, кількість танків – 156 замість 165.

Воно і зрозуміло, адже у Республіці Білорусь знаходяться підрозділи 2 гвардійської Таманської мотострілецької дивізії (далі – 2 МСД 1 ТА). І чого-чого, а танків у них має бути достатньо для підготовки екіпажів і не лише їх.

Але у всій цій історії спливає дуже цікавий момент. Який? – А ось: не всі танки працездатні (справні) й тим більше придатні до бойового застосування!

Схоже у Білорусь для російських підрозділів 2 МСД 1 ТА загнали танки, зняті зі зберігання, і навіть ті, які не пройшли при цьому банального технічного обслуговування та перевірки, обов'язкові після розконсервації. У результаті частина бойових машин просто стоїть металолом, а частина не повністю виконує функції.

Також відзначається відсутність запчастин і взагалі ремонтного персоналу у пункті технічного огляду та ремонту. Тобто, привезена росіянами бронетехніка не ремонтується і не приводиться у працездатний, боєздатний стан.

Загалом, наведена ситуація яскраво демонструє, який саме новий наступ на Київ станом на сьогодні готують нам у Мінську та Москві. Як бачимо, нема чим наступати, тільки шантажувати та погрожувати.

Насамкінець слід нагадати нашим читачам, що Україна постійно відстежує весь рух підрозділів армії ресурсної федерації московії. Їхні нові точки дислокації та полігони у Білорусі.

Автор : Олександр Коваленко
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Україна і Білорусь подібні як Земля і Венера, – планети з твердим національним ґрунтом і прозорою атмосферою. Планети-сестри.
25 березня, 17:48
Війна
Найгірший мир – отриманий на умовах агресора. Найкращий мир – здобутий на полі бою жертвою й підкріплений капітуляцією окупанта...
24 березня, 16:01
Мистецтво
Будь-які масштабні міжнародні конкурси у галузі культури – це завжди й виключно політики. Зазвичай, політика доволі бурда і підступна...
13 березня, 19:36
Війна
Український Донбас стане для росіян наймасовішою братською могилою з часів Чеченської та Афґанської війн. Пекло на землі їм гарантують ЗСУ!
09 березня, 17:44
Війна
Військові аналітики, політики та пересічні громадяни Європи все частіше загадуватися над цим питанням, яке також має турбувати й нас...
05 березня, 17:17
Війна
Останнім часом усе частіше лунають гучні погрози про те, що Росія наново почне великий наступ проти України з усіх фронтів.
07 лютого, 21:26