Білоруські добровольці пообіцяли допомогти деблокувати Маріуполь

ВІЙНА
17 березня, 21:57
Білоруські добровольці пообіцяли допомогти деблокувати Маріуполь
Фото: Facebook

Справжні сини білоруської землі, які стали на захист України, мають намір вирушити у Приазовські степи задля знищення русні.

Відповідний ролик виклали прибулі з усіх усюд білоруські добровольці на одному з анонімних Telegram-каналів, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що ситуація у Маріуполі критична, адже приморське місто перебуває у ворожому оточенні вже 16 діб поспіль, а понад 350 тисяч жителів продовжують ховатися у підвалах від безперервних обстрілів і бомбардувань.

«Росія влаштувала там справжній геноцид. Вона намагається стерти Маріуполь з лиця землі. І це є зрозумілим, бо Маріуполь – міцний український східний форпост. Весь світ має говорити про це місто. Ми готові допомогти українському війську негайно деблокувати Маріуполь. Чекаємо на відповідний наказ», – зазначили білоруські добровольці.

Водночас слід зауважити, що у середньому на добу на Маріуполь скидається від 50 до 100 московитських авіабомб.

Руйнування у перлині Приазов'я колосальні – за попередньою оцінкою, майже 80% житлового фонду безповоротно зруйновано і не підлягає відновленню.

На тепер Збройні Сили України, Національна гвардія, підрозділи "КОРД", Морської піхоти та Державної прикордонної служби продовжують героїчно тримати оборону і відбивати атаки ворога, що перевершує за чисельністю; бої точаться на околицях міста.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", днями у Маріуполі бійці полку "Азов" знищили генерал-майора окупаційної армії Московії та безліч техніки.

Читайте також:
Опінії
Кожен новий обстріл зі сторони російських окупантів – черговий привід для українських захисників акумулювати свою лють у вогневу відповідь.
вчора, 17:42
Війна
Командування окупаційно-терористичних сил ресурсної федерації змінило тактику через неспроможність здолати всенародний спротив українців.
23 червня, 07:54
Опінії
Напередодні нашого контрнаступу у Луганській області ми дійсно бачили колони, котрі рухалися у бік Лисичанська-Сіверськодонецька.
06 червня, 18:10
Війна
До тепер вільні від московитських загарбників населені пункти Луганської області знищуються до фундаменту ворожою артилерією та авіацією.
15 квітня, 19:14
Опінії
Попри фактичне бункерне становище і спопеляючі канонади арти в Авдіївці продовжує працювати військово-цивільної адміністрації.
25 березня, 09:12
Війна
Чим ближче лінія східного фронту до передових позицій українських захисників, тим мінливішими стають бойові дії проти агресорів.
19 березня, 18:27