Більшість малюків Ґази стають сиротами від народження — звіт ООН

СВІТ
18 лютого, 08:42
Більшість малюків Ґази стають сиротами від народження — звіт ООН
Фото: Yeni Şafak

Етноцид палестинців, влаштований режимом божевільного українофоба Сатаньягу, перевершує звірства нацистів. Бібі бере приклад із рашистів.

Про це напередодні на надзвичайному брифінгу для преси у Нью-Йорку заявили представники моніторингової групи Організації Об'єднаних Націй. За їхніми даними, у вцілілих пологових будинках смуги Ґази понад 75% жінок умирає відразу після народження дитини.

Тільки у медичних закладах досі вцілілого міста Рафах на кордоні з Єґиптом породіллі отримують усе необхідне. Проте, за твердженням представників ООН, отримані від ізраїльських окупантів поранення — несумісні з життям.

«Зафіксована нами ситуація, не просто катастрофічна і трагічна, вона апокаліптична. Вагітні жінки та новонароджені діти, що надійшли до пологового будинку у місті Рафах ледь виживають у тяжких умовах, а більшість малюків в інкубаторах уже стали сиротами», — невтішні у своїх заявах представники ООН.

Уточнюється, що у більшості породіль стаються передчасні пологи на 5-7-му місяцях через страх і занепокоєння. Новонароджені діти ризикують заразитися інфекційними захворюваннями або отримати ускладнення, не менше половини малюків — помирають.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як кубло сіоністів, що отаборилося на Святій Землі, прагне крові невинних людей. Національність не цікавить, головне: знищити всіх непокірних.

Більшість малюків Ґази стають сиротами від народження — звіт ООН_1
Читайте також:
Кримінал
Семеро чоловіків завдали Україні збитків на 7 мільярдів гривень. Вони відновили роботу залізорудного комбінату у Василівському районі.
23 лютого, 19:14
Світ
Понад 100 днів ізраїльська воєнна машина терору та окупації перетворює сектор на знелюднену пустку. Де було життя — нині панує смерть.
02 лютого, 08:12
Світ
Не вдовольнившись смертями тисяч палестинських дітей і жінок, сіоністи перейшли до іншої тактики. Повністю вимкнули зв'язок у секторі.
19 січня, 20:05
Історія
82 роки тому Червона армія відступала на Схід під тиском Вермахту. В українській столиці чекісти готувалися здійснити масштабний підрив.
14 січня, 11:15
Війна
Як Андрій Портнов курував окупацію Криму.
08 січня, 10:19
Економіка
Він надає право купувати землю юридичним особам, зареєстрованим в Україні до 10 тисяч га землі. Угідь сільськогосподарського призначення.
02 січня, 08:18