«Біженці» з Маріуполя присягнули путінському режиму у столиці Мордовії

ВІЙНА
11 серпня, 09:02
«Біженці» з Маріуполя присягнули путінському режиму у столиці Мордовії
Фото: YouTube

8 жителів Донецької та Луганської областей, які нещодавно виїхали до Саранська, поклялися шанувати та дотримуватися законів РФ.

Про колективний вияв зради українських громадян повідомив суспільний телемовник Республіки Мордовія "NTM 13", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як стверджують російські пропагандисти, так звані "біженці" зробили усвідомлений крок, добровільно обравши криваво багряний паспорт із двоголовою куркою і не відмовляючися від українського громадянства.

З-поміж вісьмох утікачів із Донбасу виявилися і мешканці Маріуполя (див. фото нижче – прим. ред.), чию домівку, виявляється, зрівняли з землею не російські окупаційно-терористичні сили, а українські війська.

Водночас на тепер залишається невідомим, чи отримали зрадники разом із новим паспортом обіцяне від кремлівського режиму житло, бо ж очевидно, що імперія зла здатна забезпечити людей виключно бараками.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Інязор ерзян звернувся до свого народу саботувати мобілізацію у Мордовії та розпочинати боротьбу проти РФ ізсередини.

«Біженці» з Маріуполя присягнули путінському режиму у столиці Мордовії_1
«Біженці» з Маріуполя присягнули путінському режиму у столиці Мордовії_3
«Біженці» з Маріуполя присягнули путінському режиму у столиці Мордовії_5

Автор : Данило Катраник
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Коли окупанти тікали під час блискавичної Слобожанської офензиви, залишили батальйону "Дике Поле" Сил оборони України багато зброї.
вчора, 09:12
Опінії
Місто, яке уникло окупації, але зазнало нищівних вогневих ударів ворога. Сьогодні Чугуїв зализує рани й повертається до життя...
03 жовтня, 08:09
Війна
Головний редактор "Останнього Бастіону" і воїн Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" показав звільнену Харківську область.
24 вересня, 17:27
Опінії
У східній традиції дипломатія є казочкою. Її покликання приспати опонента, аби здійснити маневр на свою користь.
15 вересня, 08:01
Війна
В Одеській області відбулися планові польові навчання особового складу 88 батальйону морської піхоти з бойовою стрільбою.
12 вересня, 20:23
Війна
Під час операції з деокупації Харківської області українські захисники захопили радіолокаційний комплекс розвідки та контролю стрільби.
10 вересня, 09:54