Етнічні добробати Кремля – метод утилізації пасіонарної молоді корінних народів

СВІТ
30.07.2022, 17:00
Етнічні добробати Кремля – метод утилізації пасіонарної молоді корінних народів
Фото: Google

Путінський режим вирішив убити двох зайців одним пострілом: втопити у крові Україну руками уярмлених Московією етнічних меншин.

Уже зараз на фронт окрім ручних чеченців Рамзана Кадирова, бурятів, вихідців із багатонаціонального Дагестану і Татарстану з Башкортостану їдуть так звані "добровольці" з фіно-угорських республік.

Йдеться про Мордовію (Ерзяно-Мокшанію), Удмуртію, Комі, Карелію та Марій Ел, де нашвидкуруч місцева влада формує окупаційні батальйони (див. посилання тут і тутприм. ред.).

За наявною інформацією з відкритих джерел, виконання завдання з укомплектування та навчання бійців майбутніх фронтових підрозділів покладено на регіональні військові комісаріати.

Так, зокрема, про перших охочих померти нізащо під триколорними шматами "русского міра" вже відзвітували у Республіці Мордовія та Пермському краю: неназвана кількість "гарматного м'яса" увійшла до складу загонів "Сіяжар" (ерзя), "Аралай" (мокша) і "Парма" (комі-перм'яки).

Мордовський військовий комісар Ігорь Тіхоміров, який давно зрадив власний народ, записавшись у "росіян" задля кар'єрного росту наступним чином прокоментував "мобілізацію добровольців":

«У нашій республіці, як і в багатьох інших регіонах росії, активно формуються іменні підрозділи. Вони будуть складатися виключно з мешканців Мордовії. Добровольці діятимуть у складі контрактних частин російської армії та виконуватимуть завдання поставленні командуванням для завершення "спеціальної військової операції". Більше нічого сказати не можу».

Прикметно, але цьому кремлівському холую відповів головний ерзянський старійшина – Інязор – Сирєсь Боляєнь, який з 2014 року воює у лавах Збройних Сил України проти московської імперії.

Як фаховий військовик він, на відміну від паркетного полковника запасу Тіхомірова, знає про бойові дії не з телевізора і не з плакатів на стінах військкомату, а з власного досвіду, набутого у палючих Донецьких степах.

У своєму зверненні до земляків – і ерзян, і мокшан – Інязор доступно пояснює, що таке бойове злагодження, чим воно відрізняється від піонерського табору, і в чому власний шкурний інтерес представників республіканського військкомату Мордовії відрядити молодих хлопців на фронт.

«Військком Тіхоміров обіцяє добровольцям 200 тисяч рублів на місяць, гроші за смерть. Хто ти після цього, якщо не сука! Ти ж знаєш, що багато хто з них, не отримає цих грошей навіть за перший місяць. Ти знаєш, яка зараз ситуація на фронт.ти ж знаєш, яка кількість втрат російських військ насправді. І, якщо вони були б не катастрофічні, не було б потреби у цих батальйонах. Ти знаєш, тварюко, що дві третини цих хлопців скалічать або вб'ють, але тобі насрати. Ти як московський холуй разом з очільником республіки Артьомом Здуновим виконуєш рознарядку з Кремля, де засіла психічно неврівноважена істота, яка боїться оголошувати загальну мобілізацію. Але що примітно, батальйони вже не мордовські, бо влада згадала про існування ерзян і мокшан. Нас пов'язують круговою порукою, роблять співучасниками своїх злочинів і заодно знищують генофонд наших народів. Нас же не шкода! Як перемога, так російського народу, а як поразка – то треба розподілити на всіх відповідальність», – заявив Сирєсь Боляєнь

З вищевикладеного очевидно, що етнічні меншини ресурсної федерації (конкретно – фіно-угри) мають особливо добре розуміти наміри Москви в Україні.

За кремлівським планом, Україна в жодному разі не може бути ні самодостатньою, ні демократичною, тим паче вільною і мати окрему від російської культуру та мову, подібно національним республікам, де пасіонаріїв або закатували, або змусили виїхати закордон, лишивши скніти пасивну мовчазну більшість, яка боїться здійняти голову й висловити протест.

Однак у Москві, як і достоту в Пекіні, який негласно підтримує цю агресивну війну-геноцид, прорахувалися, неправильно оцінивши ситуацію та свої власні сили: час колоніальних імперій минув, а століття тоталітаризму виявилося коротким, аніж віщували червоно-коричневі вожді.

І тому зараз росія, як би цього не хотіли багато хто на Заході та на Сході, стоїть перед розгромом, опісля чого у багатьох корінних народів з'явиться шанс набути державну самостійність; просто важливо не проґавити його, забруднивши руки у крові українців.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що Сенат США схвалив резолюцію, яка закликає Державний департамент визнати московію державою-спонсором тероризму за дії в Ічкерії, Сакартвело, Сирії та Україні.

Автор : Денис Ковальов
Читайте також:
Світ
Навіть наближені до режиму талібів особи із-поміж тюркських народів розуміють усю прогнилість і брехливу сутність російської недодержави.
30 січня, 07:32
Війна
Понад 200 років чеченський народ зазнає утисків і терору з боку російської держави, російської влади та росіян як таких.
04.10.2022, 09:18
Війна
Міністр оборони РФ Сєргєй Шойгу наперед оголосив про будівництво міст у Сибіру. Нові колоніальні пункти мали споруджувати раби з України.
05.09.2022, 09:48
Світ
Чоловік 26 років прожив у цілковитій ізоляції від зовнішнього світу, адже всіх його одноплемінників убили плантатори з метою захопити землі.
31.08.2022, 19:45
Опінії
Фіно-угорська справа і московська аґресія проти України. Політико-аналітичний есей у 4 діях.
16.08.2022, 18:34
Війна
Освітній комітет муніципального уряду Санкт-Петербурга розіслав у всі райони міста методичку щодо роботи з українцями, які втекли від війни.
07.07.2022, 20:23