Бізнес Бразилії «на валізах» через обрання президента-соціаліста

СВІТ
06.11.2022, 20:56
Бізнес Бразилії «на валізах» через обрання президента-соціаліста

Повернення у президентське крісло троцькіста, який відсидів за корупцію, Луїза Інасіу Лули да Сілви погіршить економічний стан Бразилії.

До такого висновку прийшли журналісти провідного видання найбільшої південноамериканської країни "Universo Online" на основі аналізу поточного рівня платоспроможності своїх співвітчизників.

Як з'ясувалося, представники великого і середнього бізнесу з таких міст, як Бразилíа, Сан-Паулу, Ріу-ді-Жанейру, Белу-Оризонті, Куритіба, Порту-Алеґрі та Ґоянія не бажають спонсорувати новобраного очільника Бразилії, заплямованого корупцією та шаленим податковим тиском на підприємців у попередню каденцію.

Зокрема, власники ювелірних крамниць і бутиків модного одягу haute couture налякані масштабними грабунками з боку виборців Лули да Сілви, що сталися після оголення результатів волевиявлення; дехто вже планує згорнути свій бізнес і переїхати до Портуґалії.

«Багато моїх знайомих, які голосували за Жаїра Болсонару вирішили покинути Бразилію. Чи на довго, вони не знають. Ми теж із родиною хочемо виїхати, поки при владі буде цей адепт комунізму Лула. Він поглибить кризу, як оприявнилася під час коронавірусної пандемії. Ви ж чули його передвиборчі заяви? Це чистої води популізм!

Нас, тих хто сплачує податки, хочуть загнати у нове ярмо, подібно того, яке спостерігаємо у сусідній Арґентині чи, не дай Божу, Венесуелі. Нас лякали "тропічним Трампом", який учинить військовий переворот і расистську революцію, і половина громадян, які прийшли до виборчих дільниць у це щиро повірила. Ось тепер маємо цей ганебний, невтішний для всіх бразильців результат.

Очевидно, що Бразилія краща з і за Болсонару. Його уряду вдалося покращити бізнес-клімат, стабілізувати громадську безпеку, покращити рівень транспортного сполучення між різними штатами, привести до країни іноземних інвесторів, зацікавлених у розвитку Бразилії. Тепер про всі ці здобутки з приходом Лули можна забути. Він знову почне нас обкрадати, озброївшися популістичними гаслами "справедливості та рівності, як 15 років тому», – висловилася під час розмови з нашими бразильськими колегами власниця мережі бутиків "Ágora Store" Консуелу Ґомеш Аґілар зі штату Мінас-Жерайш.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "обнулений" диктатор Сі Цзіньпін вже наприкінці цього року може не дорахуватися чималої суми грошей у бюджеті комуністичного Китаю.

Читайте також:
Політика
Латентно-ватний, аполітичний і совковий електорат України отримав свого нового лідера, який прекрасно знає для чого і куди їх всіх вестиме.
22 січня, 09:23
Опінії
Владімір Путін часто лякає Захід якимось новим wunderwaffe. Воно нібито не буде мати аналогів і знесе чи то Вашинґтон, чи пів світу одразу.
20 січня, 08:37
Опінії
Опинившись при владі, Республіканська партія, як правило, віддає пріоритет регресивній економічній політиці.
15 січня, 20:35
Світ
Якщо хтось не зрозумів, то мова про прем'єр-міністра сусідньої країни, також травмованої імперським синдромом, – Віктора Орбана.
09 січня, 08:12
Політика
Уродженка Чернігівщини й затята трампістка з Палати представників не проголосувала за виділення допомоги нашій державі.
25.12.2022, 06:09
Опінії
За українську енергетику та опалювальний сезон можна бути абсолютно спокійним - в цій сфері зараз діє аж 5 штабів.
07.12.2022, 11:15