Бізнес Бразилії «на валізах» через обрання президента-соціаліста

СВІТ
06.11.2022, 20:56
Бізнес Бразилії «на валізах» через обрання президента-соціаліста

Повернення у президентське крісло троцькіста, який відсидів за корупцію, Луїза Інасіу Лули да Сілви погіршить економічний стан Бразилії.

До такого висновку прийшли журналісти провідного видання найбільшої південноамериканської країни "Universo Online" на основі аналізу поточного рівня платоспроможності своїх співвітчизників.

Як з'ясувалося, представники великого і середнього бізнесу з таких міст, як Бразилíа, Сан-Паулу, Ріу-ді-Жанейру, Белу-Оризонті, Куритіба, Порту-Алеґрі та Ґоянія не бажають спонсорувати новобраного очільника Бразилії, заплямованого корупцією та шаленим податковим тиском на підприємців у попередню каденцію.

Зокрема, власники ювелірних крамниць і бутиків модного одягу haute couture налякані масштабними грабунками з боку виборців Лули да Сілви, що сталися після оголення результатів волевиявлення; дехто вже планує згорнути свій бізнес і переїхати до Портуґалії.

«Багато моїх знайомих, які голосували за Жаїра Болсонару вирішили покинути Бразилію. Чи на довго, вони не знають. Ми теж із родиною хочемо виїхати, поки при владі буде цей адепт комунізму Лула. Він поглибить кризу, як оприявнилася під час коронавірусної пандемії. Ви ж чули його передвиборчі заяви? Це чистої води популізм!

Нас, тих хто сплачує податки, хочуть загнати у нове ярмо, подібно того, яке спостерігаємо у сусідній Арґентині чи, не дай Божу, Венесуелі. Нас лякали "тропічним Трампом", який учинить військовий переворот і расистську революцію, і половина громадян, які прийшли до виборчих дільниць у це щиро повірила. Ось тепер маємо цей ганебний, невтішний для всіх бразильців результат.

Очевидно, що Бразилія краща з і за Болсонару. Його уряду вдалося покращити бізнес-клімат, стабілізувати громадську безпеку, покращити рівень транспортного сполучення між різними штатами, привести до країни іноземних інвесторів, зацікавлених у розвитку Бразилії. Тепер про всі ці здобутки з приходом Лули можна забути. Він знову почне нас обкрадати, озброївшися популістичними гаслами "справедливості та рівності, як 15 років тому», – висловилася під час розмови з нашими бразильськими колегами власниця мережі бутиків "Ágora Store" Консуелу Ґомеш Аґілар зі штату Мінас-Жерайш.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що "обнулений" диктатор Сі Цзіньпін вже наприкінці цього року може не дорахуватися чималої суми грошей у бюджеті комуністичного Китаю.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
45-й американський президент зараз грає на руку путіна, шантажуючи Білий дім. Уряд Джозефа Байдена опинився у надскладній ситуації.
06 лютого, 13:32
Історія
Столичний міський голова Віталій Кличко не припиняє дивувати своїм угодовством примхам сіоністів. Здорового глузду, вочевидь, не лишилося.
28 січня, 12:05
Політика
Черговий речник Офісу пРезидента опинився у центрі гучного скандалу. Поціновувач ЛҐБТ-вечірок Сергій Лещенко вважає українців тупими рабами.
24 січня, 19:04
Політика
Володимир Зеленський не має елементарних знань із права та історії. Тому кожна його законодавча ініціатива — це відверта профанація.
24 січня, 08:20
Опінії
Очільник вітчизняного міністерства закордонних справ розродився черговим перлом. Куля-в-лоб Арсеній Яценюк може покурити у стороні.
18 січня, 07:19
Опінії
Коли у державного керма блазень, чекай біди звідусіль. Але, якщо цей блазень має ще й цілу команду — буде катастрофа.
21.12.2023, 07:09