Бізнес-партнер Андрія Богдана «під прицілом» ДБР

ПОЛІТИКА
31 серпня, 14:28
Бізнес-партнер Андрія Богдана «під прицілом» ДБР

Слідча суддя Октябрського райсуду Полтави наклала арешт на майже 43 гектари землі для забудови у Києві, інвестором якої є Андрій Вавриш.

Про це вранці 31 серпня повідомили журналісти видання "Наші Гроші" з посиланням на відповідну судову ухвалу.

Зазначається, що було санкціоновано арешт двох ділянок по вулиці Набережно-Хрещатицька і Харківському шосе столиці, де знаходяться об’єкти незавершеного будівництва групи компаній "Saga Development".

Її безпосереднім бенефіціарним власником є Андрій Вавриш, який з жовтня 2010 по серпень 2015 років був заступником начальника Головного управління містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, а також очолював столичну Службу містобудівного кадастру.

Причиною тому стали виявлені речові докази у кримінальному провадженні, яке розслідує Державне бюро розслідувань під процесуальним наглядом Офісу генерального прокурора.

Згідно з матеріалами слідства, ініціатор забудови мав намір спорудити "житловий багатофункціональний комплекс" за не цільовим і не функціональним призначенням ділянок, що знаходяться у межах історичного ареалу Києва.

Дозволи на такі дії були видані з порушеннями службовими особами КМДА задля одержання неправомірної вимоги для компаній "Saga Development" і "Perfect Group" (належить народному депутатові від ОПЗЖ Дмитру Ісаєнку).

Станом на тепер жодні будівельні роботи не проводиться, адже цьогоріч у травні Державна архітектурно-будівельна інспекція відхилила клопотання погодити спорудження комплексу.

Наразі редакції "Останнього Бастіону" не вдалося отримати коментарі від пана Вавриша і компаній забудовників.

Однак, припускаємо, що алгоритм дій влади Зеленського відносно інакодумців із часом не змінився.

Тож у такій ситуації ми просто спостерігаємо переслідування Андрія Богдана та його спільників репресивним апаратом, що його вибудував за цей час Андрій Єрмак.

Незгідні з генеральною лінією Офісу президента відчують на собі всю міць вартових режиму внутрішньої окупації: СБУ, ГПУ і ДБР.

Читайте також:
Центральна кримінальна поліція Фінляндії розслідує підготовку тяжкого злочину проти життя і здоров'я вихідця з Чечні Муси Ломаєва.
12 жовтня, 12:04
Влада РФ взяла на озброєння практику сусідньої КНР по встановленню на території країни цифрового концтабору.
16 вересня, 10:51
Вранці репресії проти громадян, ввечері гарантії безпеки від Кремля — такий імовірний сценарій збереження влади Лукашенка.
10 вересня, 11:17
Україна має бути на передовій захисту пригноблених Кремлем народів, котрі знову нагадали світу про своє існування.
28 серпня, 12:42
За останні дні затримано вже троє опозиціонерів.
27 серпня, 18:05
Активісту заборонено покидати місце проживання з 21:00 до 6:00 наступної доби.
07 серпня, 16:50