«Блекджек і повії» – шкільні новації від міністра Шкарлета

ПОЛІТИКА
04 вересня, 19:03
«Блекджек і повії» – шкільні новації від міністра Шкарлета

Чинний склад уряду України довів свою профнепридатність: спершу ганьба з протидією пандемії коронавірусу, а тепер профанація в освіті.

Свідченням цього є останні скандальні рішення Сергія Шкарлета, про які у Facebook написала народний депутат Верховної Ради IX скликання Інна Совсун.

Як зазначає обраниця з парламентської фракції "Голос",  очільник міністерства освіти та науки підписав договір про співпрацю з компанією "Parimatch Foundation Ukraine", яка приймає ставки на спорт online.

«Про навчальний рік і безпеку дітей – ще в одному сенсі. Безпеку від рішень Міносвіти. Отримала відповідь від Освітнього омбудсмена Сергія Горбачова на звернення щодо вказаного кроку міністра Шкарлета. Виявляється, законодавство не обмежує Міносвіти в укладанні подібних угод. Фактично, Шкарлет впроваджує під час online-навчання у багатьох школах азартні ігри, прикриваючися нібито "підвищенням компетенції вчителів фізкультури" – це, звісно, дуже на часі», – обурюється Інна Совсун.

Від себе радимо плагіатору і спадкоємцю справи українофоба Дмитра Табачника Сергію Шкарлету укласти подібні угоди з виробниками горілки та електронних цигарок (насправді це сарказм – прим. ред.), адже саме цього, мабуть, не вистачає у школах.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", погана освіта – велика проблема для країни, яка боронить свій суверенітет.

«Блекджек і повії» – шкільні новації від міністра Шкарлета_1
Автор : Інна Совсун
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Орбан прийшов на футбольний матч із шарфом, на якому зображена Угорщина з частиною української території
22 листопада, 14:05
Кримінал
Департамент освіти та науки Запорізької міської ради закупив вікна та бойлери для шкіл і дитячих садків на 23 мільйони гривень.
08 листопада, 18:01
Світ
Представники Конгресу США заявили, що лист було складено кілька місяців тому і "опубліковано персоналом без перевірки".
26 жовтня, 07:37
Світ
Посол Мельник: Ми шоковані забороною на українські прапори в Берліні 8-9 травня
07 травня, 13:18
Політика
Слова Блінкена московитам здалися хамством, й ті відповіли Вашингтону у грубій формі
09 січня, 08:11
Політика
Після схвалення в профільному комітеті резолюція може бути винесена на голосування в Сенат.
13:05