«Блекджек і повії» – шкільні новації від міністра Шкарлета

ПОЛІТИКА
04.09.2022, 19:03
«Блекджек і повії» – шкільні новації від міністра Шкарлета

Чинний склад уряду України довів свою профнепридатність: спершу ганьба з протидією пандемії коронавірусу, а тепер профанація в освіті.

Свідченням цього є останні скандальні рішення Сергія Шкарлета, про які у Facebook написала народний депутат Верховної Ради IX скликання Інна Совсун.

Як зазначає обраниця з парламентської фракції "Голос",  очільник міністерства освіти та науки підписав договір про співпрацю з компанією "Parimatch Foundation Ukraine", яка приймає ставки на спорт online.

«Про навчальний рік і безпеку дітей – ще в одному сенсі. Безпеку від рішень Міносвіти. Отримала відповідь від Освітнього омбудсмена Сергія Горбачова на звернення щодо вказаного кроку міністра Шкарлета. Виявляється, законодавство не обмежує Міносвіти в укладанні подібних угод. Фактично, Шкарлет впроваджує під час online-навчання у багатьох школах азартні ігри, прикриваючися нібито "підвищенням компетенції вчителів фізкультури" – це, звісно, дуже на часі», – обурюється Інна Совсун.

Від себе радимо плагіатору і спадкоємцю справи українофоба Дмитра Табачника Сергію Шкарлету укласти подібні угоди з виробниками горілки та електронних цигарок (насправді це сарказм – прим. ред.), адже саме цього, мабуть, не вистачає у школах.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", погана освіта – велика проблема для країни, яка боронить свій суверенітет.

«Блекджек і повії» – шкільні новації від міністра Шкарлета_1
Автор : Інна Совсун
Читайте також:
Політика
Чиновники-профани із Зе-команди настільки "втягнулися" у процес знищення України, що не відчувають грішну землю під власними ногами.
18 березня, 16:57
Політика
Вітчизняні студенти готові до відбудови країни-агресорки. На небосхилі вже замайоріли новий БАМ, потяги на Цілину і "солодкий" ГУЛАГ.
27 лютого, 17:00
Політика
У демократичній європейській країні, яка стримує дикунську азійську навалу, деякі громадяни потребують примусового психіатричного лікування.
12 лютого, 17:32
Світ
Карикатура Charlie Hebdo про землетрус розлютила турків.
09 лютого, 17:38
Спорт
Організатори літніх Олімпійських ігор 2024 року планують дозволити російським спортсменам брати в них участь.
04 лютого, 15:32
Кримінал
П'ятьом колишнім поліцейським висунули звинувачення у вбивстві чорношкірого водія, якого вони побили після арешту.
27 січня, 19:30