Bloomberg: уряд США заохочує банки підтримувати «на плаву» економіку РФ

ЕКОНОМІКА
10.11.2022, 20:27
Bloomberg: уряд США заохочує банки підтримувати «на плаву» економіку РФ
Фото: Останній Бастіон

Провідні американські фінансові установи продовжують таємно співпрацювати з путінським режимом, Вашинґтон не бажає краху імперії.

Такі відомості з посиланням на власні джерела у Міністерстві фінансів і Державному департаменті США оприлюднило авторитетне видання "Bloomberg".

Як вдалося з'ясувати іноземним журналістам, секретну урядову стратегію розробила заступник держсекретаря Елізабет (Ліз) Розенберґ, котра раніше працювала на збанкрутілу компанію "Lehman Brothers Holdings Inc".

«У сферу відповідальності пані Розенберґ входить боротьба з фінансуванням тероризму та фінансовими злочинами. Тепер же вона змовилася з чинним міністром фінансів Джанет Єллен, завдяки чому уряд США активно заохочує транснаціональні банки продовжувати співпрацю з росією, попри те, що Владіміру Путіну публічно погрожували міжнародним фінансовим ембарго. Але довго приховувати такий стан справ в адміністрації Джозефа Байдена не змогли.

Напередодні проміжних виборів до Конґресу у Палаті представників, а потім і Сенаті профільні комітети накинулися з критикою на менеджера "JP Morgan" Джеймі Даймон і дирекцію установи "Citigroup" щодо зв'язків із РФ. Найвідомішим російським клієнтом американських банків є переважно державний енергетичний гігант "Газпром". Показово, що см Даймон – давній партнер Розенберґ, якого протегує пані Єллен, захищаючи перед конґресменами. Водночас держсекретар Ентоні Блінкен ніяк не коментує ситуацію і всіляко відмовляється спілкуватися з пресою на вказану тему», – висновується у матеріалі видання "Bloomberg".

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Тегеран тримає на короткому повідці Москву, постачаючи дрони-камікадзе і балістичні рактеи в обмін на ядерні секрети.

Читайте також:
Політика
Вітчизняні засоби масової дезінформації ніколи не перевіряють матеріали західних колег, а тому подібні російським пропагандистам.
13 січня, 14:16
Війна
Попри небезпеку, працівники посольства США знайшли сили для жартів
01 січня, 12:28
Війна
"Ми глибоко обурені ракетною атакою по цивільному населенню України та пораненням японського журналіста в Києві"
31.12.2022, 21:54
Політика
У польсько-українських взаєминах наприкінці 2022 року настає момент істини. Основні питання, як завжди, у... грошах і довірі!
16.12.2022, 07:12
Опінії
Великий Китай – маленький. Натомість маленька Литва – Велика, – стверджують литовці, і це 100%-ва правда!
08.12.2022, 09:18
Політика
Будь-які спроби протягнути руку допомоги російському агресору призведуть тільки до відтермінованої й уже континентальної війни.
06.12.2022, 09:00