Українець Дашевський програв вибори афроамериканцю Джефрісу

ПОЛІТИКА
09.11.2022, 19:18
Українець Дашевський програв вибори афроамериканцю Джефрісу
Фото: NBC New York

800-тисячну округу у Нью-Йорку, а саме частину Брукліну, наступні 4 роки в американському Конґресі представлятиме член Демократичної партії.

Про попередні результати вчорашнього (8.XI.2022) волевиявлення та дані екзитполів повідомило видання "The Assotiated Press", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що республіканець Юрій Дашевський, друг України та один із невпинних прихильників безперервного постачання озброєння нашому війську, поступиться місце у Палаті представників відомому афроамериканському ґанґстеру Гакіму Джефрісу.

Як засвідчили електоральні вподобання жителів Брукліна, однопартієць Джозефа Байдена спромігся досягти двократного відставання від свого опонента завдяки типовій лівопопулістській агітації й обіцянками допомогти перш за все знедоленим чорношкірим ньюйоркцям.

Натомість етнічний українець Дашевський не словом чи гаслами, а ділом протягом усіх 8 місяців широкомасштабної російської агресії допомагав нашій країні, цілком міг скласти в оновленому Конґресі велику полярну позицію до маргінальних трампістів, як, наприклад, Вікторія Спартц, але програв, оскільки республіканці пасивно поставилися до його виборчої кампанії.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що повернення у президентське крісло троцькіста Луїза Інасіу Лули да Сілви, який відсидів за корупцію, погіршить економічний стан Бразилії.

Українець Дашевський програв вибори афроамериканцю Джефрісу_1
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Хав'єр Мілей намагається у всьому наслідувати Дональда Трампа. Новий президентський указ свідчить, що Вашинґтон — дороговказ Буенос-Айреса.
18 травня, 16:21
Політика
Конституція України гарантує кожному громадянинові недоторканність його нерухомого майна. Саме це символізує істинну демократію.
16 травня, 14:56
Світ
Рішення федерального уряду у Берні завершить законодавчий процес, розпочатий парламентом країни торік у грудні. Для палестинців це удар.
12 травня, 13:43
Світ
Більшість місць у муніципальних і регіональних радах здобули депутати від лівих сил. Громадяни Фінляндії відвернулись від уряду.
18 квітня, 08:29
Політика
Комуністичний режим Китаю зміцнює свій вплив в альпійській державі. Переслідування тибетців перейшло на новий рівень, у галузь освіти.
14 квітня, 08:25
Політика
Теперішній владі у Вашинґтоні важливо за будь-яку ціну підтримувати своїх тель-авівських покровителів. Доля знедолених Ґази їм байдужа.
06 квітня, 10:34