Українець Дашевський програв вибори афроамериканцю Джефрісу

ПОЛІТИКА
09.11.2022, 19:18
Українець Дашевський програв вибори афроамериканцю Джефрісу
Фото: NBC New York

800-тисячну округу у Нью-Йорку, а саме частину Брукліну, наступні 4 роки в американському Конґресі представлятиме член Демократичної партії.

Про попередні результати вчорашнього (8.XI.2022) волевиявлення та дані екзитполів повідомило видання "The Assotiated Press", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що республіканець Юрій Дашевський, друг України та один із невпинних прихильників безперервного постачання озброєння нашому війську, поступиться місце у Палаті представників відомому афроамериканському ґанґстеру Гакіму Джефрісу.

Як засвідчили електоральні вподобання жителів Брукліна, однопартієць Джозефа Байдена спромігся досягти двократного відставання від свого опонента завдяки типовій лівопопулістській агітації й обіцянками допомогти перш за все знедоленим чорношкірим ньюйоркцям.

Натомість етнічний українець Дашевський не словом чи гаслами, а ділом протягом усіх 8 місяців широкомасштабної російської агресії допомагав нашій країні, цілком міг скласти в оновленому Конґресі велику полярну позицію до маргінальних трампістів, як, наприклад, Вікторія Спартц, але програв, оскільки республіканці пасивно поставилися до його виборчої кампанії.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що повернення у президентське крісло троцькіста Луїза Інасіу Лули да Сілви, який відсидів за корупцію, погіршить економічний стан Бразилії.

Українець Дашевський програв вибори афроамериканцю Джефрісу_1
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Політична сила, очолювана прем'єр-міністеркою Каєю Каллас, здобула нищівну підтримку виборців, збільшивши власну присутність у парламенті.
06 березня, 19:06
Політика
Широкомасштабна воєнна агресія РФ проти України змусила відмовитися від колишньої нейтральності миролюбні Швецію та Фінляндію.
03 березня, 18:36
Політика
Декомунізаційні та дерусифікаційні процеси давно вийшли за межі України й успішно підкорюють Старий світ, зокрема – сусідню Польщу.
14 лютого, 18:03
Політика
Опозиційна до чинного консервативного уряду Ріші Сунака Трудова (Лейбористська) партія хоче повернутися в Європейський союз.
04 лютого, 08:51
Політика
Слуги бразильської Феміди санкціонували розслідування проти Жаїра Мессіаша Болсонару за позовом адміністрації Луїза Інасіу Лули да Силви.
16 січня, 07:48
Світ
Бразильські ліві сили намагаються заглушити політичний дискурс й унеможливити будь-які публічні дебати.
20.12.2022, 18:01