«За Хаммера!»: бійці 1 ОШР ДУК ПС надіслали окупантам пекельні подарунки

ВІЙНА
04.07.2022, 20:24

Жодна смерть незламних українських захисників не є забутою сторінкою в історії, за кожного полеглого Героя щодня мстяться побратими.

Так, бійці 1 окремої штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" надіслали російським загарбникам пакет "подарунків" калібру 152-мм.

З люб'язного дозволу добровольців-правосекторівців медіаагенція "Останній Бастіон" викладає відеозвіт про виконання настанови безоглядно й осатаніло мстити за втрачені на фронті життя вірних синів і доньок Неньки:

«Згин і прокляття русцкім мразям, (разом з їхнім "язиком" і "вєлікай культурай") гарантуємо забезпечити на всі 100. Пам'ятаємо нашого бойового побратима – друга "Хаммера", який смертю хоробрих поліг на початку квітня цього року неподалік Ізюму. Будемо мстити русіш-свиням за нього та усіх загиблих достойників, допоки пульсують наші серця», – прокоментував наш головний редактор і боєць 1 ОШР ДУК ПС Дмитро Савченко.

Зауважимо, що доброволець-правосекторівець Тарас Бобанич був одним зі зразкових воїнів підрозділу "Вовків Да Вінчі", людиною широкої душі та лідером з акцентованою харизмою, який до скону боровся за вільну Україну.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що станом на тепер триває активна мобілізація охочих до лав Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор".

Читайте також:
Історія
Махновщина – це була така собі перенесена в буремні часи початку 20-го століття традиція Запорізької Січі.
вчора, 12:35
Історія
29 січня на залізничній станції Крути сталася доленосна для всієї України подія. Понад 300 юних сміливців дали відчайдушного бою московитам.
вчора, 09:55
Політика
Організатори запрошують мешканців і гостей громади долучитися до заходу.
19 січня, 10:23
Історія
У ніч на 20 січня 1990 року радянські війська увійшли до Баку, де йшли антиурядові протести
19 січня, 06:05
Історія
107 років тому в Ясіні проголосили незалежну державу — Гуцульську республіку
08 січня, 15:52
Політика
Інтерв’ю з Дмитром Піменовим, білоруським волонтером, симпатиком і активістом Полку Калиновського.
20.12.2025, 09:05