«За Хаммера!»: бійці 1 ОШР ДУК ПС надіслали окупантам пекельні подарунки

ВІЙНА
04 липня, 20:24

Жодна смерть незламних українських захисників не є забутою сторінкою в історії, за кожного полеглого Героя щодня мстяться побратими.

Так, бійці 1 окремої штурмової роти Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" надіслали російським загарбникам пакет "подарунків" калібру 152-мм.

З люб'язного дозволу добровольців-правосекторівців медіаагенція "Останній Бастіон" викладає відеозвіт про виконання настанови безоглядно й осатаніло мстити за втрачені на фронті життя вірних синів і доньок Неньки:

«Згин і прокляття русцкім мразям, (разом з їхнім "язиком" і "вєлікай культурай") гарантуємо забезпечити на всі 100. Пам'ятаємо нашого бойового побратима – друга "Хаммера", який смертю хоробрих поліг на початку квітня цього року неподалік Ізюму. Будемо мстити русіш-свиням за нього та усіх загиблих достойників, допоки пульсують наші серця», – прокоментував наш головний редактор і боєць 1 ОШР ДУК ПС Дмитро Савченко.

Зауважимо, що доброволець-правосекторівець Тарас Бобанич був одним зі зразкових воїнів підрозділу "Вовків Да Вінчі", людиною широкої душі та лідером з акцентованою харизмою, який до скону боровся за вільну Україну.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що станом на тепер триває активна мобілізація охочих до лав Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор".

Читайте також:
Політика
Саме завдяки людям, котрі зуміли не миритися зі злом, яким була комуністична диктатура, у нас тепер інша, вільна та демократична країна.
19:09
Війна
Російські терористичні сили хотіли компенсувати втрату окупованої території в іншому місці, але знов неочікувано для себе спіймали облизня.
вчора, 08:00
Історія
6 серпня 1996 року невеликий підрозділ чеченської армії (всього 850 вояків) увійшов у Джохар (Грозний) – росіянам влаштували пекло.
06 серпня, 20:34
Війна
На півдні України ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ продовжують знищувати ворожу техніку та склади
05 серпня, 11:35
Війна
На шостий місяць повномасштабної війни директор УІНП досі вважає що треба гратися в якісь компроміси та шукати «нейтральну точку зору»
04 серпня, 10:27
Війна
Окупанти та терористи з росії ніколи не дотримувалися норм моралі та гуманності, повсякчас завдаючи удару супротивнику нижче пояса.
01 серпня, 17:23