Бойовики на Донбасі отримали російські комплекси розвідки “Стрелец”

ВІЙНА
08.12.2021, 14:12
Бойовики на Донбасі отримали російські комплекси розвідки “Стрелец”
Фото: google

Це персональний комп’ютер із периферією, розподілений по розвантажувальному жилеті бійця

Комплексом розвідки, управління та зв’язку «Стрелец» було оснащено незаконне збройне формування «Спарта».

Відео з навчань бойовиків з планшетом від російського комплексу було опубліковано у листопаді 2021 року, але кадри були зняті раніше.

Комплекс розвідки, управління та зв’язку «Стрелец» – це персональний комп’ютер із периферією, розподілений по розвантажувальному жилеті бійця.

При створенні мережі з даних індивідуальних комплексів, на комп’ютері командира підрозділу буде показуватися необхідна інформація про підлеглих, а також інформація про противника, що надходить від них.

Бойовики на Донбасі отримали російські комплекси розвідки “Стрелец”_1

Звичайному бійцю для цього треба натиснути лише пару кнопок і координати його місцеперебування або розташування противника з’являться на комп’ютері командира. Начальник підрозділу зможе поєднувати отримані дані з електронною картою місцевості або з фотографією заданого району, отриманої з супутника.

Комплекс розвідки управління та зв’язку (КРУЗ) має забезпечити вирішення основних завдань:

·         бойового керування;

·         зв’язку та передачі інформації,

·         індивідуальної та групової навігації;

·         виявлення;

·         вимірювання координат і розпізнавання цілей;

·         цілевказання для авіації.

КРУЗ має модульну архітектуру та включає блоки різного призначення. Склад використовуваних блоків визначається з урахуванням посади та спеціалізації конкретного бійця.

Він сполучається з приладами розвідки, спостереження, прицілювання, цілевказання, радіолокаторами, далекомірами, кутомірами, безпілотними літальними апаратами.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Звільнення української землі від присутності окупаційно-терористичного контингенту у розпалі, наші захисники випалюють росіян вогнем.
04 грудня, 07:45
Війна
Згідно з даними британської розвідки, активні бойові дії продовжуються на Донецькому та Луганському напрямках
29 листопада, 14:25
Війна
Ніколи більше Україна не втратить державність, а мільйони українців не зазнають тортур окупаційного режиму, бо варті стоять мужні захисники.
28 листопада, 21:34
Війна
Окупаційно-терористичному контингенту РФ, розміщеному на Сході, нині не солодко, наші захисники пригощають загарбників влучним вогнем.
13 листопада, 20:15
Війна
За наведенням колаборантів і сепаратистів загарбники із РФ взялися знищити докази своїх воєнних злочинів на території приазовської перлини.
23 жовтня, 17:00
Опінії
Розстріляні ворожою артилерією та розбомблені авіацією громади нашого Донбасу тримають стрій. Ніхто без бою не здаватиметься окупантам.
21 жовтня, 18:34