Бойовики на Донбасі отримали російські комплекси розвідки “Стрелец”

ВІЙНА
08.12.2021, 14:12
Бойовики на Донбасі отримали російські комплекси розвідки “Стрелец”
Фото: google

Це персональний комп’ютер із периферією, розподілений по розвантажувальному жилеті бійця

Комплексом розвідки, управління та зв’язку «Стрелец» було оснащено незаконне збройне формування «Спарта».

Відео з навчань бойовиків з планшетом від російського комплексу було опубліковано у листопаді 2021 року, але кадри були зняті раніше.

Комплекс розвідки, управління та зв’язку «Стрелец» – це персональний комп’ютер із периферією, розподілений по розвантажувальному жилеті бійця.

При створенні мережі з даних індивідуальних комплексів, на комп’ютері командира підрозділу буде показуватися необхідна інформація про підлеглих, а також інформація про противника, що надходить від них.

Бойовики на Донбасі отримали російські комплекси розвідки “Стрелец”_1

Звичайному бійцю для цього треба натиснути лише пару кнопок і координати його місцеперебування або розташування противника з’являться на комп’ютері командира. Начальник підрозділу зможе поєднувати отримані дані з електронною картою місцевості або з фотографією заданого району, отриманої з супутника.

Комплекс розвідки управління та зв’язку (КРУЗ) має забезпечити вирішення основних завдань:

·         бойового керування;

·         зв’язку та передачі інформації,

·         індивідуальної та групової навігації;

·         виявлення;

·         вимірювання координат і розпізнавання цілей;

·         цілевказання для авіації.

КРУЗ має модульну архітектуру та включає блоки різного призначення. Склад використовуваних блоків визначається з урахуванням посади та спеціалізації конкретного бійця.

Він сполучається з приладами розвідки, спостереження, прицілювання, цілевказання, радіолокаторами, далекомірами, кутомірами, безпілотними літальними апаратами.

Читайте також:
Війна
Чим рішучіше просуваються Сили оборони України на фронті, тим гучніше стає у відносно тилових, тимчасово окупованих росіянами містах.
05 вересня, 19:57
Війна
Скупчення 100-тисячного окупаційно-терористичного контингенту РФ на Куп'янському напрямку загрожує найбільшому місту Сходу України.
24 серпня, 17:53
Війна
Зустріч мають провести у нікому непідконтрольному безлюдному місті Шебекіно. Вячеслав Гладков готовий приїхати у пункт призначення...
04 червня, 18:14
Війна
Вщент знищене російськими агресорами селище Білогорівка – передовий форпост українських захисників у Луганській області.
24 травня, 20:50
Війна
На тимчасово непідконтрольній українському уряду території Луганської громади несподівано розквітла "вогняна бавовна".
12 травня, 19:24
Війна
На Східному фронті триває запекла борня українських захисників проти російських загарбників, які продовжують здійснювати "м'ясні штурми".
09 травня, 19:34