Бориса Кауфмана затримало НАБУ

КРИМІНАЛ
05.12.2022, 14:31
Бориса Кауфмана затримало НАБУ

У серпні 2022 року Кауфмана вже затримали на кордоні під час спроби виїхати з України

Одеського бізнесмена Бориса Кауфмана затримали співробітники Національного антикорупційного бюро.

5 грудня Борис Кауфман був затриманий детективи НАБУ. Бізнесмена було затримано в рамках розслідування справи про мільйонні корупційні схеми, в яких приймали участь не тільки мер Одеси Труханов та інші посадовці з Одеси, а і деякі високопосадовці із Банкової.

У серпні 2022 року Кауфмана вже затримали на кордоні під час спроби виїхати. ДБР тоді запросило повну перевірку його документів.

До того Кауфман був на відпочинку у Греції, після чого ненадовго повернувся до України. Після цього він знову хотів виїхати за кордон, але його не випустили, не зважаючи на те, що у Кауфмана є "білий квиток" щодо служби в армії. Також він є батьком трьох дітей.

Зазначається, що ДБР  було застосовано щодо Кауфмана так званий "індекс В", який передбачає вивчення всіх документів відносно особи, яка перетинає кордон.

Борис Рафаїлович Кауфман – одеський бізнесмен. Він є засновником інвестиційної компанії Vertex United, до складу якої входять активи готельного напряму ( "Брістоль", "Лондонська", "Президент-Готель"), медіа-активи та інвестиційні проекти. Також Кауфман - співвласник найбільшої української дистриб'юторської компанії TEDIS Ukraine.

Як тільки Віктор Янукович зайняв президентське крісло, Борис Кауфман і його бізнес-партнер Олександр Грановський стали наполегливо втиратися в «Сім'ю».

Незабаром Борис Кауфман став кишеньковим банкіром Януковича та його підручних. Це означає, що «Фінбанк», підконтрольний Кауфману, брав участь у реалізації нелегальних фінансових операцій «Сім'ї».

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Ця людина стане керівником агентства під час війни і буде очолювати його найближчі чотири роки.
вчора, 19:15
Опінії
Дружина заступника генпрокурора навесні 2022 року вивезла з України 3 890 902 грн для придбання нерухомості в Туреччині.
вчора, 10:44
Кримінал
Ексголові правління НАК «Нафтогаз України» дозволили залишити країну «на декілька днів».
вчора, 06:45
Опінії
А чи не міг би батоні Давид Арахамія наступного разу повідомити розцінки на подібну послугу?
23 лютого, 17:36
Кримінал
Шурма порушив вимоги щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.
23 лютого, 16:28
Політика
Андрій Єрмак призначив свого очільника на «Київміськбуд».
22 лютого, 16:40