Бориса Кауфмана затримало НАБУ

КРИМІНАЛ
05.12.2022, 14:31
Бориса Кауфмана затримало НАБУ

У серпні 2022 року Кауфмана вже затримали на кордоні під час спроби виїхати з України

Одеського бізнесмена Бориса Кауфмана затримали співробітники Національного антикорупційного бюро.

5 грудня Борис Кауфман був затриманий детективи НАБУ. Бізнесмена було затримано в рамках розслідування справи про мільйонні корупційні схеми, в яких приймали участь не тільки мер Одеси Труханов та інші посадовці з Одеси, а і деякі високопосадовці із Банкової.

У серпні 2022 року Кауфмана вже затримали на кордоні під час спроби виїхати. ДБР тоді запросило повну перевірку його документів.

До того Кауфман був на відпочинку у Греції, після чого ненадовго повернувся до України. Після цього він знову хотів виїхати за кордон, але його не випустили, не зважаючи на те, що у Кауфмана є "білий квиток" щодо служби в армії. Також він є батьком трьох дітей.

Зазначається, що ДБР  було застосовано щодо Кауфмана так званий "індекс В", який передбачає вивчення всіх документів відносно особи, яка перетинає кордон.

Борис Рафаїлович Кауфман – одеський бізнесмен. Він є засновником інвестиційної компанії Vertex United, до складу якої входять активи готельного напряму ( "Брістоль", "Лондонська", "Президент-Готель"), медіа-активи та інвестиційні проекти. Також Кауфман - співвласник найбільшої української дистриб'юторської компанії TEDIS Ukraine.

Як тільки Віктор Янукович зайняв президентське крісло, Борис Кауфман і його бізнес-партнер Олександр Грановський стали наполегливо втиратися в «Сім'ю».

Незабаром Борис Кауфман став кишеньковим банкіром Януковича та його підручних. Це означає, що «Фінбанк», підконтрольний Кауфману, брав участь у реалізації нелегальних фінансових операцій «Сім'ї».

Читайте також:
Кримінал
Дмитро Сус став відомий тим, що допоміг зняти арешт з 14 газових свердловин компанії Злочевського
12:15
Опінії
Відсторонення кількох високопосадовців з уряду України у вівторок після звинувачень у корупції надало цим занепокоєнням нову гостроту
28 січня, 11:25
Опінії
Навздогін попередній нашій подачі про брехуна з тими ж яйцями заувага про строкатість життя, суспільства і яєць
28 січня, 10:25
Світ
До України прибули інспектори з метою покращити незалежний нагляд за допомогою США Україні.
28 січня, 09:25
Опінії
Після скандалу із закупівлями Міноборони вирішило перейти на закупівлю "раціонів", щоб не показувати ціну за одиницю продуктів
27 січня, 18:15
Новини
Прибуття аудиторів до Києва має "підтримати важливі реформи та антикорупційні заходи українського уряду по всій країні"
27 січня, 17:25