Бразилія проти миру в Україні без урахування вимог РФ — президент Лула да Силва

СВІТ
19 травня, 18:19
Бразилія проти миру в Україні без урахування вимог РФ — президент Лула да Силва
Фото: Twitter

Давній приятель кремлівського бункерного діда знову прагне вдовольнити агресора. Інтереси країни-жертви бразильському лідеру байдужі.

Відомості про це із посиланням на президентську канцелярію у столиці південноамериканської держави надав телеканал CNN Brasil. Як з'ясувалося, Луїз Інасіу Лула да Силва не приїде на Саміт миру у швейцарський Люцерн.

Лідер Бразилії ухвалив рішення не брати участь у міжнародному заході, який відбудеться 15 та 16 червня цього року. Основна причина — відсутність представників РФ без яких нібито ніяк не можна відновити мир.

Своєю чергою, швейцарський уряд спеціально запросив Лулу да Силу під час особистої зустрічі канцлера країни Іґнасіо Кассіса та міністра закордонних справ Мауру Вієйри 30 квітня. Володимир Зеленський також передав запрошення бразильському президентові взяти участь у саміті.

За даними бразильських дипломатичних джерел, Лула да Силва закликав міністра Вієйру не їхати до Європи: «Немає сенсу брати участь у саміті, який не залучає обидві сторони до конфлікту». Президент Бразилії наполягає на присутності московитів.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що у боях за Бахмут полягли фінський і бразильський добровольці Збройних Сил України. Іноземці служили у роті «Bravo» Інтернаціонального легіону.

Читайте також:
Світ
Раніше Пашинян заявив, що дві країни з ОДКБ допомагали Азербайджану готувати війну проти Вірменії у Нагірному Карабасі
12 червня, 17:01
Політика
Лідери фракції «Альтернатива для Німеччини» (AfD) Аліса Вайдель і Тіно Хрупалла заявили, що термін повноважень Зеленського закінчився
12 червня, 09:33
Світ
Спікер Палати представників Джонсон вважає, що нинішніх дозволів для ЗСУ на використання зброї США від адміністрації Байдена, недостатньо.
06 червня, 10:25
Політика
Китай хоче, щоб росія продавала йому газ за внутрішньоросійськими цінами, - Financial Times
03 червня, 18:21
Опінії
Чому Захід та росія конфліктують уже тисячоліття?
31 травня, 09:03
Світ
Урядове рішення має затвердити парламент країни. Наразі палестинську державу визнають понад 140 країн
30 травня, 18:08