Британський генерал спрогнозував наслідки наступу ЗСУ

ВІЙНА
05 березня, 18:43
Британський генерал спрогнозував наслідки наступу ЗСУ
Фото: Sky News

Нові успішні наступальні дії підрозділів Сил оборони України остаточно послаблять режим Владіміра Путіна, а РФ як держава може не встояти.

Таку думку в інтерв'ю телеканалу "Sky News" висловив колишній начальник Генерального штабу Його Королівської Величності лорд Ричард Даннатт, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Важливо зауважити, що саме цей досвідчений британський генерал у відставці нині курує тренування наших танкістів на теренах Туманного Альбіону.

За словами лорда Данната, майбутній успішний контрнаступ наших захисників не тільки дозволить повернути нам тимчасово окуповані росіянами території, а й істотно послабити кремлівську диктатуру.

«Я переконаний, коли українці тільки наблизяться до Мелітополя або ж зайдуть у визволений ними Лисичанськ, то командувач російського Об'єднаного угрупування військ в Україні Валєрій Гєрасімов і вище військове керівництво РФ цілком можуть усунути пана Путіна від президентської посади. Подальші події передбачити не важко: громадянська війна або хунта з посиленням репресій всередині Росії», – уточнив колишній начальник Генштабу Його Королівської Величності.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що моковський Кремль активно поширює у соціальних мережах фейки від імені британської розвідки.

Читайте також:
Світ
Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.
19 вересня, 17:22
Війна
Цього тижня 3 Окрема штурмова бригада Збройних Сил України звільнила Андріївку і завдала нищівного удару по підрозділах окупантів.
17 вересня, 20:03
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент РФ дуже боїться втратити місто, адже це може обернутися внутрішньополітичною кризою.
16 вересня, 21:18
Війна
Добровольці-вайнахи з-поміж ічкерійців та інгушів допомагають українцям визволяти рідний край від спільного й одвічного ворога зі Сходу.
13 вересня, 18:36
Війна
Військові кораблі та підводні човни російської флотилії в окупованих бухтах Криму і Кубані вже не головна ціль для Сил оборони України.
07 вересня, 17:22
Опінії
Відповідь до болю проста, очевидна і трагічна – наші захисники стікають кров'ю, гинуть, але вибивають ворога з Південного фронту.
27 серпня, 19:24