Комусь Pfizer по $3000, комусь Спутнік-Новачок задарма

Опінії
11 січня, 09:01
Інтелектуальний локдаун
Інтелектуальний локдаун
Фото: © Олександр Бабак

Про константи...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

До визнаних і перевірених констант, ну, там про штани на Піфагорі, гаряче – студи, дураче, і «мы рождены, чтоб Кафку сделать былью», суворі часи ковідного сьогодення додали ще чимало аксіом.

Навскидку про одну.

Якщо на флакон скляний аптечний з «отруйними чи сильнодіючими речовинами або отруйними чи сильнодіючими лікарськими засобами», ввезеними в Україну всупереч ч. 3 ст. 321 ККУ, «контрабасом», наклеїти наліпку «Pfizer – для службового використання. Ціна – за домовленістю» і встановити стеження за дверима приватної клініки Меділенд на вулиці Маршала Рибалко у Києві, можна взяти автограф на згадку про різдвяний локдаун-21 у низки українських vip-персон.

Анонімному завсіднику Telegram, пранкеру під ніком "Джокер" і головному баскетболісту та паралельно тримачу сайту «Обозреватель» Михайлу Бродському, пощастило на автографи: серед підозрюваних у викиданні грошей на вітер («вітром» тут працює відомий у вищому середовищі пройдоха з висот Ханаанських Роман Гольдман, вимагаючи за дозу жаданої вакцини гуртовою вартістю $15 до $3000) пани Кличко, мер Львова Садовий, політики Олесь Довгий, Олександр Грановський, бізнесмени Олександр Мартиненко, Євген Черняк, Аарон Майберг і деякі знамениті блазні з «95-кварталу».

Ці народні обранці, на переконання "Джокера" і Бродського, вже ширнулися Pfizer'ом.

Уколоті хлопці третій день мляво дискутують з  вірним «слугою народу» Радуцьким, міністром Степановим, МЗС Ізраїлю, СБУ і ОфіЗе, мовляв, «ви шо нас за лохів тримаєте?!».

Але ми, лише навіть у першому наближенні знайомі з евклідовою геометрією, знаємо, що диму без вогню не буває, і аксіоми не потребують доведення.

От якби про оцю властивість аксіом хтось нагадав Баканову, котрому з Буковеля надійшов наказ «знайти чорта».

Стоп! Даруйте, не знайти, а пошукати. Відчуйте різницю.
Читайте також:
Вакцинобрехня від МОЗ
02 квітня, 13:10
Чим небезпечний препарат Covishield
26 лютого, 08:55
Зареєстровано майже 50 тис. Побічних реакцій на Pfizer і 21 тис. - на AstraZeneca.
19 лютого, 11:45
Російський фармакологічний препарат проти коронавірусу "Sputnik V" розпочали випробувати на мешканцях Індії.
02.12.2020, 10:27
Надихнувшись дослідами фізіолога Івана Павлова, європейські ділки від медицини тестуватимуть свою вакцину на піддослідних гоях з України.
16.10.2020, 10:37
Наприкінці 2020 року у Фінляндській Республіці може розпочатися масова вакцинація населення з метою зупинити поширення COVID-19.
13.10.2020, 08:51