Британський уряд заборонив Абрамовичу віддавати £2,3 млрд ізраїльському режимові

СПОРТ
29.11.2023, 10:09
Британський уряд заборонив Абрамовичу віддавати £2,3 млрд ізраїльському режимові
Фото: The Telegraph

Один з основних гаманців путінського режиму продав футбольний клуб «Челсі» за астрономічну ціну. Гроші планував віддати Біньяміну Нетаньягу.

Такі відомості із посиланням на власні джерела на Давнінґ-Стріт, 10 у Лондоні оприлюднило видання The Telegraph. З'ясувалося, що британські чиновники заборонили впливовому російському олігархові передавати гроші від продажу «Челсі» уряду Ізраїлю замість України.

Як стверджують наші колеги-журналісти, уряд Його Величності Карла III не просто не підтримав пропозицію спрямувати 2,3 мільярда фунтів стерлінгів, отримані Абрамовичем від продажу футбольного клубу, на допомогу сіоністам. Посадовці з кабінету Ріші Сунака вимагають передати кошти постраждалим від російської агресії українцям.

Доволі знаково, що британських чиновників підтримала і Європейська комісія, яка підготувала перелік благодійних фондів, які олігарх повинен проспонсорувати. Громадянин Ізраїлю та РФ Абрамович поки відмовляється підписувати договір, оскільки хоче, щоби частина грошей пішла на допомогу... росіянам, які нібито теж постраждали від війни.

Проте і це ще не все: Зе-влада дозволила гаманцю Кремля заробити на інфраструктурних проєктах із відновлення України. Металургійна компанія Абрамовича «Evraz Vitkovice Steel», що зареєстрована у Чехії та виробляє продукцію із напівфабрикатів Нижньотагільського металургійного комбінату, заявила про вихід на український ринок і вже готується висмоктувати гроші з вітчизняних платників податків.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що всі російські олігархи знали про дату вторгнення в України торік наприкінці лютого. Саме тому вони кинулися як навіжені переписувати свої активи на родичів, коханок і прислугу.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Відповідно до рейтингу Forbes, Іван Саввіді та його родина володіють 1,7 млрд доларів — 71 місце серед російських олігархів.
13 лютого, 17:30
Опінії
Статки Ахметова під час кривавої війни зросли на 437 мільйонів доларів!
16 січня, 16:15
Кримінал
Електроенергію, яку отримало підприємство Коломойського, продали учасникам ринку, а отримані кошти вивели на рахунки закордонної компанії
11 січня, 17:42
Політика
Ахметов продовжує грабувати українців та скуповувати нерухомість за кордоном.
30.11.2023, 17:34
Політика
Вартість спортбази на Прикарпатті, будівництво якої триває з 2019 року, може перевищити пів мільярда
25.11.2023, 11:37
Кримінал
Його підозрюють у розкраданні понад пів мільярда гривень.
14.11.2023, 13:06