Бюджет України на 2025 рік не дорахується 500 млрд грн — нардеп Железняк

ЕКОНОМІКА
10 квітня, 08:29
Бюджет України на 2025 рік не дорахується 500 млрд грн — нардеп Железняк

Кіоскери з Офісу пРезидента потужно присмокталися до державного корита. Війна знищила гальма, які обмежували українофобський «Квартал 95».

Доказом слугує заява народного депутата Верховної Ради IX скликання Ярослава Железняка. Як стверджує обранець від політичного проєкту «Голос», тартаровська єрмачня активно просуває у парламенті недоперезавантаження БЕБ руками своєї прислуги.

Фактично, Зе-влада нічого не робить для того, щоби знайти внутрішні ресурси на підтримку поточного соціально-економічного становища України. У зв'язку із відсутністю зовнішнього фінансування, у бюджеті знову розростається діра порожнечі.

«Знаєте, що найбільше бісить у всій цій ситуації? Це те, що всі хто плюс-мінус вміють рахувати знають, що у наступному році нам мінімум (і це якщо дуже повезе) буде не вистачати $10-15 мільярдів зовнішнього фінансування. Ну, тобто 400-600 мільярдів гривень.

Це не жахалка, а проста математика; навіть арифметика. І у нас є тільки час до 2025-го встигнути знайти власні ресурси закрити цю прірву. Майже всі сили та ідеї, які не йдуть безпосередньо на війну, мають йти на те, щоби знайти внутрішні ресурси такого обсягу. Але ні, не відбувається рівно НІЧОГО. Просто нуль.

Ні навели порядок із БЕБ, ні митниця, навіть нелегальні цигарки чи паливом розібратися не можуть. Гральний бізнес ще один чудовий приклад — всі удали, що дізналися про проблему лише коли піднявся скандал... І чому так відбувається?

  • Одні крадуть на ньому і вливають у вуха Президенту, що «це ж злі американці у тебе хочуть забрати ефективний інструмент».
  • Інші тупі й безвідмовні, тому отримавши команду спішать в кращих практиках самоцензури написати очевидну фігню, яка не пройде.
  • Треті, вже давно втратили суб'єктність та самоповагу, намагаються безмовно виконати наказ перших у версії тупих.

Ще й перепитують — «Ми цього разу правильно прогнулися чи може ще нижче до полу треба?». І так, замість того, щоби зробити правильно за місяць і закрити діри, ми цей колообіг позору розтягуємо на пів року, тим самим крадемо самі у себе не тільки гроші, а час до 2025», — невтішно висловився нардеп Железняк.

Насамкінець вітчизняний парламентар додає, що коли настане осінь Верховній Раді доведеться ухвалювати Державний бюджет на наступний рік, то всі ці персонажі пафосно і зі штучно сумними виразами будуть розповідати, як вони правильно робити секвестр і скорочувати видатки. Водночас Зе-команда забуде про свою роль і бездіяльність, помножену на самоцензуру.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що Офіс Президента України невпинно перетворюється на адміністрацію ґауляйтера Малоросії. Блазні із «Кварталу 95» потужно банкують як в останнє на крові українців.

Читайте також:
Економіка
Економіка Японії зіткнулася з рецесією.
15 лютого, 11:05
Економіка
Поки в Україні на тлі війни Зе-хабарники грабують награбоване, турки вкладаються у майбутнє. Їхні погляди спрямовані на «чорний континент».
24 січня, 07:19
Економіка
Найбільша частка фінансової допомоги від підприємців зі США опинилася у руках вітчизняних птахівників і виробників зерна. А це — $250 млн.
25.10.2023, 11:23
Економіка
Вітчизняні чиновники мають затямити: західні партнери не лояльні до корупції! Тож відібрані у держави-агресорки кошти спрямують знедоленим.
16.10.2023, 13:21
Економіка
Китайські комуністи міцно прив'язали до себе російських васалів, яким для продовження війни проти України треба багато валюти.
04.09.2023, 18:16
Опінії
Волонтери, видихайте. Національний банк України не збирає інформацію про окремих клієнтів.
05.06.2023, 19:42