Через релігійний булінг німецькі діти-християни переходять в іслам

СВІТ
24 квітня, 12:37
Через релігійний булінг німецькі діти-християни переходять в іслам

Мусульманська громада традиційно вважається доволі закритим середовищем. Однак у закладах освіти Німеччини стан справ зовсім інший.

Такі відомості із посиланням на звіт Кримінологічного науково-дослідного інституту Нижньої Саксонії виклало видання Focus Deutschland. З'ясувалося, що на батьківщині Канта, Бетховена, Ґьоте зростає рівень цькування учнів-християн із боку їхніх однокласників-мусульман.

Як зазначають неназвані із міркувань безпеки німецькі урядовці, більшість адептів ісламу віком до 17 років (67,8%) вважають, що заповіді Корану важливіші за закони держави, в якій вони мешкають. Майже половина (45,8%) опитаних називає ісламську теократію «найкращою формою правління, особливо для прогнилої постнацистської Німеччини».

«Дедалі більше батьків німецьких дітей звертаються до консультаційних центрів, бо їхня малеча, яка вихована у традиційних для Німеччини національних звичаях і сповідує християнство хоче прийняти іслам. Усе тому, щоби не бути аутсайдерами у школі чи університеті. За минулі 20 років кількість дітей-мусульман різко збільшилася. У деяких випадках — особливо у великих містах — діти із християнських сімей у класах опиняються у меншості, а тому їх цькують однолітки.

Через високий рівень імміграції частка мусульманських підлітків та дітей у школах значно зросла. Крім того, багато дітей походять із суворо релігійних сімей: зокрема, це часто мігранти з Сирії, Афґаністану та Іраку. Мушу визнати, що у більшості випадків учні-мусульмани є досить агресивними, а іноді й жорстокими. Вони створюють реальні паралельні суспільства на шкільних майданчиках», — розповів на умовах анонімності співробітник служби державної безпеки ФРН.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» уже повідомляла про те, що в Україні батьки занепокоєні підсиленням уваги малечі до культового південнокорейського серіалу. А особливо спробами перенести сюжет до реального життя.

Читайте також:
Кримінал
Верховний суд Канади не дозволить конфіскувати іранські активи для компенсації жертвам авіатрощі. Такі от подвійні стандарти Заходу.
18 червня, 08:29
Політика
Вітчизняні можновладці не вчаться на помилках минулого, повторюючи їх. Нині Україна на межі загибелі через дії блазнів в урядових кабінетах.
26 травня, 11:15
Полтава
Некомпетентність депутатів і чиновників просто зашкалює. Громадськість обурена блюзнірським ставленням до загиблих на фронті Героїв.
23 квітня, 19:04
Політика
В Україні мають працювати такі соціальні ліфти, які першочергово задовольнятимуть права і потреби українців. Тих, хто володіє солов'їною.
21 квітня, 20:58
Політика
Поки чоловік членкині Зе-команди ухиляються від служби, вона радить іншим чоловікам та їхнім жінкам закрити роти щодо демобілізації...
14 квітня, 13:54
Політика
Кунаєв активно просував інтереси державного зрадника та колишнього керівника заводу «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва.
20 березня, 18:03