Яхуди показали, хто у Німеччині хазяїн

СВІТ
07.12.2023, 21:55
Яхуди показали, хто у Німеччині хазяїн
Фото: Tagesspiegel

Віднині отримати багряний паспорт із золотим німецьким орлом стане складніше. Прохач має заприсягтися, що визнає право Ізраїля на існування.

Таку вимогу запровадили в одній із федеральних земель Німеччини, повідомило видання Tagesspiegel. Зі слів журналістів, претенденти на громадянство повинні також зізнатися у тому, що не сповідують антисемітизм і не становлять загрози для єврейської громади.

Як з'ясувалося, цей пілотний проєкт запустили у федеральній землі Саксонія-Ангальт, тож у разі ефективності його поширять на всю країну. Місцеві чиновники уточнюють: у письмовому документі претендента на громадянство має бути зазначено, що отримувач «засуджує будь-які зусилля, спрямовані проти існування держави Ізраїль».

Відповідне розпорядження видало міністерство внутрішніх справ Саксонія-Ангальт, яке є обов'язковим до виконання бюрократами. Окремо звертатимуть увагу на наявність у заявника антисіоністських та антиізраїльських дописів у соціальних мережах.

«Якщо наші співробітники знайдуть антисемітські висловлювання чи малюнки, у наданні громадянства буде відмовлено. Ми вимагаємо від претендентів дотримання вільного демократичного порядку і не допустимо радикалів чи екстремістів», — прокоментувала ситуацію очільниця МВС Саксонії-Ангальт пані Тамара Цішанґ.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як голова уряду Бахрейну обурився подвійними стандартами Заходу. З його слів, ліволіберальна демократія потурає ізраїльському геноцидові палестинського народу.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Прорубана Пєтром I хвіртка насправді не була чимось новим для колишнього ординського улусу. Погляди на Захід у Кремлі виношували й раніше.
25 січня, 07:19
Опінії
Чому колективний Захід не вивчив урок?
06 січня, 14:37
Війна
Західні партнери України ще не усвідомили, в якій ситуації перебуває планета після 24.II.2022. Третя світова війна не прогноз, а дійсність.
26.12.2023, 19:21
Світ
Дарма, що ізраїльський режим не дослухається до порад із латиноамериканської держави. Бо президент Наїб Букеле — етнічний палестинець.
24.12.2023, 07:59
Світ
Брудні гроші не пахнуть. Це доведено продажними західними політиками, депутатами та чиновниками, які служать Москві та Пекіну.
17.12.2023, 11:15
Опінії
Віктор Орбан продовжує як вуж на пательні вимагати свого. Цей цинічний лицемір ще поп'є з України крові за завданням Кремля.
17.12.2023, 09:33