Черговий прольот голуба миру над гніздом російського «Першого каналу»

Опінії
19 лютого, 09:01
Черговий прольот голуба миру над гніздом російського «Першого каналу»

Чи й направду дві штуки баксів на дорозі не валяються?

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Ні, з нашими поводирями, таки каші не звариш! З тиждень як ми було замірилися визнати напрям руху пана Кравчука між крапельками проукраїнським.

Уже були налаштовані пробачати діду його Зе'ленофільські вихиляси перед призначенням до Тристоронньої контактної групи. Були готові пояснити фортелі з Фокіним і його пройдохою-онукою симптомами не буде на ніч згадане чого.

Зціпивши зуби, ладні були не бачити майора Арестовича спікером у складі очолюваної Кравчуком ТКГ. Інколи виходили навіть на списання залишків вати у посткомпартійній свідомості.

Адже Леонід Макарович останніми заявами фактично дезавуював усю свою попередню, перепрошуємо, несамовиту діяльність. Несамовиту тому, що усе, продемонстроване ним до цього, свідчило про отой сутінковий стан, за якого людину не можна ні в чому звинувачувати – повний неадекват. Це приблизно стан електорату, котрий зробив блазня президентом.

І тут раптом: Росія – кінчена сволота, агресор, терорист, з яким домовитися неможливо. Ба, ревний послідовник Штайнмаєра закликав усіх подивитися правді у вічі і поховати надії на будь-які перспективи переговорів.

Та розчарував Хитрий лис. Не по Льонці катарсис.

Бо відповідальний український політик ніколи не зголоситься бути клоуном на пропагандистському телевізійному каналі країни, яка веде війну проти України. Тим паче, діючий політик, Перший Президент. Для багатьох –  сакральний. То що – справді, деменція?

Інкримінувати Леоніду Макаровичу прагнення трохи підтоптатись з бабками не випадає – у діда все є. Принаймні, найнеобхідніше. Тож дві штуки зелених, які Раша кидає у якості тридцяти срібняків нашим Юдам за присутність на своїх відьомських збіговиськах, не повинні були звабити Лиса. На нашу думку.

Поперся. До речі, не вперше.

Тепер – найголовніше. Гаразд, зголосився на участь у чужому ток-шоу в етері програми «Время покажет» російського «Першого» телеканалу у понеділок, 15 лютого. Можливо, авантюрна жаба задавила, можливо, поснідав не тим.

Але коли ведучий того чергового шабашу оголосив про участь у програмі ватажка донецьких бандитів, терориста Пушиліна, що мав зробити наш Перший Дєдушка? Так, обірвати зв'язок зі словами, що з потойбічними фантомами він не спілкується.

Все! Навіть було не обов´язково плювати на монітор з пикою годованця «МММ». Просто клацнути пультом. Ну, так – срібняки могли б не надійти, але як би це було по-людськи! По-нашому!

Дзуськи! Далася взнаки генетична схильність до угодовництва, і Перший Президент України, голова Тристоронньої контактної групи Леонід Макарович Кравчук вступає в діалог з бандитом, що на думку Ірини Геращенко: «Легалізує покидька, ставлячи його на рівних з офіційним українським представником»…

То був, діду, у Вас ще один шанс.
Читайте також:
Про багатофункціональність язика Арахамії...
12:04
Час вже зібрати всіх цих "слуг" і прислужників на одній свайбі. Яскравих, нострифікованих, амбіційних і аґресивних.
08:48
Наступного року виробники пристроїв, що працюють в навколоземному просторі, зможуть подавати заявки на участь в SSR.
вчора, 12:35
Літні олімпійські ігри 2020. Вся країна стежить за перебігом подій, які нині відбуваються у далекому Токіо.
30 липня, 12:44
Найвідоміший український вчений Ілля Кива тепер дуже шкодує, що Янукович не розігнав акції протесту в центрі Києва в січні-лютому 2014 року.
29 липня, 14:30
Цього разу роз'яснюють японці...
29 липня, 12:58