Чеські зброярні дякують Україні за замовлення — EuroActiv

ЕКОНОМІКА
02 квітня, 19:10
Чеські зброярні дякують Україні за замовлення — EuroActiv
Фото: EuroActiv

Військово-промисловий комплекс Чехії вперше за минулі десятиріччя знову квітне. Повномасштабна російська агресія змінила порядок денний.

Такі відомості із Праги оприлюднило одне з провідних європейських видань Euractiv. Зазначається, що чеські виробники зброї звітують про рекордні продажі у зв'язку із воєнним конфліктом в Україні та посиленням напруженості у світі, яку провокує «вісь зла» КНР-РФ-Іран-КНДР.

Деякі із найбільших компаній у галузі ВПК — наприклад, «Colt CZ» (отримала прибуток у розмірі майже 600 мільйонів євро), «Omnipol», «Czechoslovak Group» — також показали дуже хороші результати продажів своєї продукції на ринку. Звісно, що перші позначки займають замовлення з України.

Виробники радіють, адже після випробувань в умовах бойових дій проти московитів їхні великокаліберні боєприпаси та військова наземна техніка активніше стала постачалася до країн-учасниць Північноатлантичного альянсу. Виявлені на фронті вади усуваються у цеху буквально за кілька днів, що покращує якість чеської зброї.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла своїм читачам про те, як Московія спробує зірвати постачання боєприпасів в Україну, тому більшість деталей намагаються тримати у таємниці. Наразі понад 15 країн взяли на себе зобов'язання фінансувати закупівлю снарядів.

Читайте також:
Війна
Компанії з виробництва безпілотників отримують блискавичний зворотний зв'язок від українських користувачів. Інженери покращують техніку.
07 липня, 12:04
Світ
Російсько-українська війна розпалила технологічний розвиток оборонної промисловості. Не лише Захід, а й Схід переозброюється.
11 червня, 21:40
Політика
Північноатлантичний альянс обмінюватиметься із Києвом розвідувальними даними про можливості Москви. Особливо щодо радіоелектронної боротьби.
09 червня, 07:09
Війна
Поки воєнно-промисловий комплекс РФ нарощує виробництво і модернізується, західні компанії працюють у звичному режимі. Ситуація критична.
28 травня, 07:01
Війна
Наперекір санкціям, запроваджених Заходом, ресурсна федерація московії продовжує отримувати закордонні технології. Зокрема, для кораблів.
21 квітня, 10:27
Війна
Начинені вибухівкою та керовані через супутник невеликі українські катери — один з основних видів зброї на війні. РФ уже не контролює море.
11 квітня, 21:54