Чеські зброярні дякують Україні за замовлення — EuroActiv

ЕКОНОМІКА
02 квітня, 19:10
Чеські зброярні дякують Україні за замовлення — EuroActiv
Фото: EuroActiv

Військово-промисловий комплекс Чехії вперше за минулі десятиріччя знову квітне. Повномасштабна російська агресія змінила порядок денний.

Такі відомості із Праги оприлюднило одне з провідних європейських видань Euractiv. Зазначається, що чеські виробники зброї звітують про рекордні продажі у зв'язку із воєнним конфліктом в Україні та посиленням напруженості у світі, яку провокує «вісь зла» КНР-РФ-Іран-КНДР.

Деякі із найбільших компаній у галузі ВПК — наприклад, «Colt CZ» (отримала прибуток у розмірі майже 600 мільйонів євро), «Omnipol», «Czechoslovak Group» — також показали дуже хороші результати продажів своєї продукції на ринку. Звісно, що перші позначки займають замовлення з України.

Виробники радіють, адже після випробувань в умовах бойових дій проти московитів їхні великокаліберні боєприпаси та військова наземна техніка активніше стала постачалася до країн-учасниць Північноатлантичного альянсу. Виявлені на фронті вади усуваються у цеху буквально за кілька днів, що покращує якість чеської зброї.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла своїм читачам про те, як Московія спробує зірвати постачання боєприпасів в Україну, тому більшість деталей намагаються тримати у таємниці. Наразі понад 15 країн взяли на себе зобов'язання фінансувати закупівлю снарядів.

Читайте також:
Війна
Начинені вибухівкою та керовані через супутник невеликі українські катери — один з основних видів зброї на війні. РФ уже не контролює море.
11 квітня, 21:54
Економіка
Необхідна Силам оборони Україні зброя невдовзі вироблятиметься шаленими темпами у Сіднеї. Компанія «Lockheed Martin» розбудовує нові цехи.
15 березня, 14:58
Світ
Суднобудівна компанія Dearsan Shipyard оголосила про створення корабельні в одному із портів на Каспійському морі. Угода вже підписана.
14 лютого, 12:36
Війна
Стратегічна російська корпорація із назвою «Тактичне ракетне озброєння» під пильним оком руху «Атеш». Режимний об'єкт стоїть у Корольові.
25 січня, 19:24
Світ
До тепер нейтральна південноазійська республіка вирішила стати на бік агресора. У Москви з'явився черговий новий союзник.
31.12.2023, 09:37
Світ
Тільки ті, хто на собі пізнав усі «принади» російської окупації, допомагає Україні наближати перемогу. Як не дивно, чехи — в авангарді.
19.12.2023, 19:55