Ямщикову просять організувати безоплатний проїзд школярів

ПОЛТАВА
13.10.2023, 18:50
Ямщикову просять організувати безоплатний проїзд школярів
Фото: Останній Бастіон

Діставатися зі старостинських округів Полтавської громади до навчальних закладів дітям нині не по кишені. Влада має звернути на це увагу.

З відповідною електронною петицією на сайті Полтавської міської ради звернувся небайдужий мешканець Богдан Дмитренко. Як батько учня, чоловік закликав посприяти запровадженню для школярів безоплатного проїзду.

Чоловік аргументує свою пропозицію відвідуванням позашкільних гуртків дітьми зі старостинських округів (фактично, далеких околиць) на території середмістя Полтави. Проїзд у маршрутних таксі та автобусах — не дешеве задоволення.

«Суть звернення до депутатів та виконувача обов'язків міського голови Катерини Ямщикової полягає у наступному: необхідно розробити програму, за якою надати безкоштовний проїзд усім дітям і підліткам старостинських округів Полтавської міської територіальної громади на маршрутних пасажирських перевезеннях. А саме від старостинських округів до міста Полтава», — йдеться у тексті петиції.

Окремо Богдан Дмитренко зауважує, що здебільшого школярі користуються тролейбусами. Але дістатися ними з Полтави до далеких околиць, скажімо, Дублянщини, Макухівки чи Абазівки неможливо. Тому запровадження безоплатного проїзду школярів у маршрутках — це єдина можливість допомогти дітям розвиватися та здобувати знання.

вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Причина: велика заборгованість підприємства «Полтававодоканал» перед акціонерним товариством «Полтаваобленерго». Ситуація загострюється.
19 лютого, 21:48
Політика
Діти ізраїльських депутатів і урядовців добровільно мобілізувалися, в Україні ж ухиляються від захисту. Власні гаманці їм ближчі до тіла.
28.12.2023, 13:45
Опінії
Рівно рік тому загинув наш близький Друг і Побратим – Паша Біллі (Романенко Павло Сергійович) за позивним "Кандагар".
24.05.2023, 19:03
Політика
Петиція авторства воїна Юрія Гудименка набрала необхідні 25 тис.
15.01.2023, 12:10
Полтава
На тлі повномасштабного вторгнення московитів в Україну наші громадяни нарешті зрозуміли: час прощатися з російською спадщиною.
12.04.2022, 09:12
Світ
Колишні британські прем'єр-міністри спільно з групою юристів ініціювали роботу з організації нового міжнародного "Нюрнберзького трибуналу".
05.04.2022, 20:04