Чи вкрадуть чиновники €25 млн для українських аграріїв від ЄБРР?

ЕКОНОМІКА
26 січня, 14:00
Чи вкрадуть чиновники €25 млн для українських аграріїв від ЄБРР?
Фото: EU 4 Bussines

Знаючи "любов" вітчизняних високопосадовців до дармових грошей від колективного Заходу, імовірно вони й тут спробують набити власні кишені.

Європейський банк реконструкції та розвитку має намір спрямовувати цьогоріч не менш як €25 мільйонів на підтримку сільського господарства України, занепалого від російської воєнної агресії.

Про це з посиланням на власні джерела у Брюсселі та Амстердамі повідомило видання "EU Neighbours East", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, вказана сума коштів надходитиме не повністю й одразу, але частками та ще і під гарантії уряду Королівства Нідерландів, зацікавленого у відновленні та розвитку нашого агробізнесу.

Урядовці з Амстердаму стверджують, що фінансування розраховано на підтримку перш за все приватних компаній, які зазнали збитків від війни чи взагалі перестали існувати через тимчасову окупацію.

Нідерландці підкреслюють, що це можуть бути: фермерські господарства, підприємства з перероблювання харчових продуктів, транспортування або імпорт.

Своєю чергою, закликаємо європейських партнерів слідкувати за руками тих, кому будуть надаватися вказані кошти, адже серед них можуть бути представники влади чи їхні бізнес-партнери.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що "зелений" фіскал Данило Гетманцев грабує збіднілих через війну українців, цей соратник Володимира Зеленського наживається на людях.

Читайте також:
Економіка
Тривала війна ресурсної федерації Московії проти України змінює структуру посівних площ, які територіально вже зменшилися у рази.
21 березня, 20:41
Економіка
Китайська народна республіка невдовзі матиме чималу діру у власній економіці, до коронавірусної пандемії додасться втеча інвесторів.
21 березня, 17:17
Економіка
Найбільший оборонний підрядник Німеччини повідомив про рекордні прибутки на тлі розгортання повномасштабної російської агресії.
16 березня, 17:09
Економіка
Марк Цукенберг скоротить ще 10 тисяч працівників
15 березня, 10:37
Економіка
Великі та малі, а особливо середні підприємці РФ невдовзі відчують на собі весь тягар воєнних буднів завдяки путінським ініціативам.
14 березня, 20:37
Економіка
€20 – це завжди €20, ані центом менше, про що дуже добре знають чиновники з Белграду, котрі вирішили здихатися рублевої голки Москви.
13 березня, 21:53