Чому досі 3 із 4 лавр в Україні належать російським окупантам?

ПОЛІТИКА
31 травня, 20:34
Чому досі 3 із 4 лавр в Україні належать російським окупантам?
Фото: Facebook

Центр управління та прийняття рішень самозваної "Української Православної Церкви (Московського патріархату)" на 100% знаходиться у Кремлі.

Саме звідти ґебісти у рясах отримають вказівки, як їм діяти у теперішніх умовах відкритої воєнної агресії, зокрема, де ховати зброю та вибухівку.

Не секрет, що московські попи давно чекали та готувалися до приходу рашистів, на чому наголошує на своїй Facebook-сторінці народний депутат IX скликання Інна Совсун.

За словами представниці парламентської фракції "Голос", попри награний патріотизм Зе-команда продовжує ігнорувати загрози російської церковної організації в Україні.

«У московському патріархаті неодноразово поширювали тези кремлівської пропаганди або й відкрито допомагали російським військовим. І по нині вони панують у наших лаврах. До речі, статус "лаври" в Україні мають всього чотири монастирі, 3 із них контролює російська православна церква: Києво-Печерську, Почаївську Успенську і Свято-Успенську Святогірську. Це ганебно в незалежній Україні. Це тричі ганебно в незалежній Україні, що воює проти росії! Ми зобов'язані невідкладно припинити використання монастирів, що мають для України особливе історичне та духовне значення, як штабів ворога», – зазначила Інна Совсун.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що влада України нарешті мусить остаточно завершити процес дерусифікації та деколонізації ще до нашої спільної перемоги у війні з агресором.

Автор : Інна Совсун
Читайте також:
Політика
Обраний 3 роки 73% із тих, хто прийшов на дільниці, голова держави Україна на 150 добу російського вторгнення підігрує ворожій пропаганді.
23 липня, 18:18
Опінії
Повернення місту атомників на Миколаївщині історичної ідентичності та первісної назви – справа своєчасна, потрібна, але копітка і терниста.
17 липня, 09:23
Полтава
Загальнонаціональна кампанія з дерусифікації та деколонізації культурно-інформаційного простору України нарешті торкнулася і Полтавщину.
22 червня, 08:17
Історія
Ріже вухо і серце крає! Оцю битву ми ведемо за Сєвєродонецьк чи Сіверськодонецьк, за місто на росії чи все-таки в Україні?..
16 червня, 19:18
Політика
Поки наші захисники боронять Україну від агресора на фронті, у тилу розгортається не менш запекле протистояння з ґебістами у рясах.
08 червня, 18:12
Політика
Проблема українського суспільства: у нас мислення досі лишається хворо-провінційним, другосортно-провінційним відносно Москви.
04 червня, 07:56