Чому досі 3 із 4 лавр в Україні належать російським окупантам?

ПОЛІТИКА
31.05.2022, 20:34
Чому досі 3 із 4 лавр в Україні належать російським окупантам?
Фото: Facebook

Центр управління та прийняття рішень самозваної "Української Православної Церкви (Московського патріархату)" на 100% знаходиться у Кремлі.

Саме звідти ґебісти у рясах отримають вказівки, як їм діяти у теперішніх умовах відкритої воєнної агресії, зокрема, де ховати зброю та вибухівку.

Не секрет, що московські попи давно чекали та готувалися до приходу рашистів, на чому наголошує на своїй Facebook-сторінці народний депутат IX скликання Інна Совсун.

За словами представниці парламентської фракції "Голос", попри награний патріотизм Зе-команда продовжує ігнорувати загрози російської церковної організації в Україні.

«У московському патріархаті неодноразово поширювали тези кремлівської пропаганди або й відкрито допомагали російським військовим. І по нині вони панують у наших лаврах. До речі, статус "лаври" в Україні мають всього чотири монастирі, 3 із них контролює російська православна церква: Києво-Печерську, Почаївську Успенську і Свято-Успенську Святогірську. Це ганебно в незалежній Україні. Це тричі ганебно в незалежній Україні, що воює проти росії! Ми зобов'язані невідкладно припинити використання монастирів, що мають для України особливе історичне та духовне значення, як штабів ворога», – зазначила Інна Совсун.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що влада України нарешті мусить остаточно завершити процес дерусифікації та деколонізації ще до нашої спільної перемоги у війні з агресором.

Автор : Інна Совсун
Читайте також:
Полтава
Ініціативна громадськість звернулася до влади з пропозицією увічнити нашу землячку, славетну українську акторку епохи німого кіно.
12 вересня, 18:35
Блоги
Але саме працями діячів так званої російської літератури зачитуються досі західні інтелектуали, бо вважають, що зможуть пізнати душу росіян.
27 серпня, 17:37
Полтава
Завдяки ініціативі "Останнього Бастіону" у Полтавській топоніміці вшановано пам'ять незламного борця за волю Ічкерії.
22 травня, 17:17
Політика
Будівля, де до лютого 2022 року знаходилося дипломатичне представництво країни-агресорки, слід зробити місцем пам'яті про злочини росіян.
22 квітня, 21:08
Світ
Поки тувинські чоловіки гинуть за вигаданий пропагандистами "русскій мір",  у них на батьківщині розгорнули справжню дерусифікацію.
12 квітня, 22:19
Опінії
Бути непотрібними світу московитами на споконвічній землі асимільованого фіно-угорського племені меря – така доля чекає на жителів РФ...
26 лютого, 18:12