Чому Хмельницьке СБУ може, а Полтавське не може?

10.02.2021, 11:06
Чому Хмельницьке СБУ може, а Полтавське не може?

Підлеглі Івана Баканова продовжують перевіряти фірми, які наживаються на урядовій інфраструктурній програмі "Велике будівництво".

Цього разу співробітники Служби безпеки України викрили на Хмельниччині протиправну діяльність комерційної структури, що належить народному депутату Сергію Лабазюку з фракції "За майбутнє".

Виявляється, компанія здійснювала незаконну розробку надр державного значення у селі Москалівка Ярмолинецького району, відзвітували на офіційному сайті вітчизняної спецслужби.

Рівночасно, згідно з відкритими джерелами, підконтрольне Лабазюку ПрАТ "Хмельницьке шляхо-будівельне управління №56" у рамках "Великого будівництва" виграло тендерів більш ніж на 3 мільярди гривень.

На тепер слідчі встановили, що матеріали, видобуті на самовільно зайнятій земельній ділянці державної форми власності площею 4,3 гектара, йшли на будівництво дороги.

За попередньою оцінкою фахівців, із родовища протиправно вивезено понад 8,5 тисячі тонн корисних копалин орієнтовною вартістю 5 мільйонів гривень; на техніку, що здійснювала крадіжку надр, накладено арешт.

Фактично, це серйозний дзвінок для нардепа, що, як мінімум, доведеться домовлятися на найвищому рівні з кураторами "Великого будівництва", адже закрити питання у регіональних судах Лабазюк не зміг.

Між тим, подібні спецоперації СБУ спрямовані остудити запал місцевих феодалів, які наживаються на розпіареній програмі Володимира Зеленського, завдаючи шкоди популярності та рейтингам "гаранта".

До того ж у спецслужбістів із Лабазюком свої особисті рахунки — в 2016 році вони виявили зловживання на будівництві доріг, здійснювані ПрАТ "Хмельницьке шляхо-будівельне управління №56".

Тоді під час обшуків народний обранець з кулаками накинувся на працівників СБУ, котрі, як відомо, подібного зухвальства не прощають.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що контррозвідники з-поміж підлеглих лейтенанта Баканова спіймали члена фейкової "прикордонної служби МДБ ЛНР".

Чому Хмельницьке СБУ може, а Полтавське не може?_1
Читайте також:
Від дій зловмисників постраждало кілька одиниць обладнання
вчора, 09:48
Вкотре олігархи та наближені до влади особи відверто і нахабно оббирають простий народ, лишаючи зубожіти; на цей раз – у Казахстані.
13 січня, 06:59
Ділками крали вагонами, вони “заробляли” так мільйони гривень.
18.06.2021, 14:33
У межах Васильківської об'єднаної територіальної громади виявлено піщаний кар'єр, власники якого не мають жодних дозволів і ліцензій.
11.06.2021, 08:12
Недобросовісний споживач повинен компенсувати збитки газорозподільної компанії. Власнику комплексу донараховано 537,5 тис. грн
12.03.2021, 14:05
Володимиру Зеленському слід замислитися про своє політичне майбутнє на тлі американських санкцій проти Ігоря Коломойського.
06.03.2021, 19:04