Чугуїв – світова столиця кофеїну

Опінії
03.10.2022, 08:09
Чугуїв – світова столиця кофеїну
Фото: Дмитро Савченко

Місто, яке уникло окупації, але зазнало нищівних вогневих ударів ворога. Сьогодні Чугуїв зализує рани й повертається до життя...

Видавець, політв'язень, публіцист, речник НВР "Правий сектор"

Кочовий борт несе нас коридорами осені з відтінком плавленого бурштину. Ми на швидкості перетинаємо передпокій жовтня і котимось черговим відрядженням просторами Слобожанщини.

Дорогою сунуть трали з трофейною технікою у напрямку ремонтних цехів. Мимолітний погляд на бортову літеру "Z" дає секундну спазму, але за мить розум звітує, що це набуток.

Транзитна точка у нашому маршруті – Чугуїв. Це мысто – бідон сюжетів і казан харківських байок босоногого філософа: від повстання чугуївського полку, до народження Іллі Рєпіна півтори сторінки шкільного підручника з історії.

Але тепер тут стоять чумазі багатоквартирки з битими фасадами та виваленим склом. Іржаві скелети згорілих кіосків чатують автовокзал.

Місту навалював ворог "Смерчами" під час Балаклійського успіху. Це була агонія помножена на спазми сліпої  помсти.

Сьогодні тут ходять тротуарами занишклі перехожі; озираються і тихословлять, ніби у храмовій сповіді в неділю. Чекають чергової підлості несподіваних прильотів.

А біля напівпідвального приміщення топчуться кілька таксистів, мнуть стаканчик картонний у руках. І все тому, що у чугуївському підвальчику продається найдешевша у світі кава; до того ж вищої якості: 7 грн – з молоком; 5 – без нього.

Тож, приїздіть у Чугуїв на каву!
Чугуїв – світова столиця кофеїну_1
Чугуїв – світова столиця кофеїну_3
Чугуїв – світова столиця кофеїну_5
Читайте також:
Опінії
Запорізький напрямок уже 3 місяці як палає від невпинних боїв. Крові наших захисників там пролито немало, бо земля насичена мінами.
10 вересня, 19:26
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим проводить етнічну селекцію у підконтрольних Москві містах українського Приазов'я.
09 вересня, 17:37
Війна
Серед безлічі іноземців, які після 24 лютого 2022 року свідомо стали на захист України до лав нашого війська, є і вихідці з Передньої Азії.
30 серпня, 20:07
Історія
У незайманій лісовій гущавині долини річки Вда поблизу села Стара Жека знайдено комплекс поховань войовничого давньоґерманського племені.
27 серпня, 16:09
Війна
Незламні захисники України цілодобово проходять через справжнісіньке пекло, яке на Заході намагаються свідомо не помічати.
22 серпня, 18:14
Світ
Сумнозвісну "золоту лихоманку" заведено асоціювати виключно із Північною Америкою. Перш за все із Каліфорнією, Аляскою та Юконом...
20 серпня, 20:57