ЦРУ курує ринком криптовалют?

СВІТ
10.12.2021, 12:29
ЦРУ курує ринком криптовалют?
Фото: Google

Співробітники Центрального розвідувального управління США мають прямий стосунок до творця криптовалюти Bitcoin.

Такі відомості з посиланням на власні джерела у спецслужбі оприлюднило провідне американське видання "Vice", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що анонімний розробник Bitcoin на псевдо "Сатоші Накамото" – ніхто інший, як безпосередній працівник ЦРУ, чиє справжнє ім'я навмисно приховують.

Водночас правдивих підтверджень цієї теорії поки що немає, однак саме вказана американська спецслужба контролює міжнародний ринок криптовалют, у чому навіть випадково зізнався голова відомства Вільям Бьорнс.

За його словами, завдяки невтручанню адміністрацій Дональда Трампа і Джозефа Байдена, у ЦРУ вже є низка різних проєктів, орієнтованих на популяризацію у світі криптовалют та отримання відповідної вигоди.

«Ми переконані, вже цього десятиліття криптовалюти матимуть величезний вплив на все наше життя. Зокрема, Bitcoin надає нам можливість проникнути у тіньові фінансові мережі, які використовують багато злочинних угруповань. Через подібні цифрові валюти ми намагаємося запобігти економічним порушенням різних ступенів», – стверджує Вільям Бьорнс.

При цьому директор ЦРУ підтвердив, наявні криптовалюти потрібні спецслужбам для фінансування розвідок США, Великої Британії та Канади, особливо у моменти криз як коронавірусна пандемія чи геополітичної нестабільності (йдеться про гібридну російську агресію на Сході Європи – прим. ред.).

Тобто, по суті, очільник головної американської розвідслужби дав зрозуміти, що єдиним виходом для організації є проведення дій всередині ринку криптовалют, де виявляють потенційних злочинців і правопорушників, особливо тих, хто фінансує діяльність міжнародного тероризму.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ринок криптовалют станом на сьогодні переживає потрясіння через штам Sars-CoV2 Omicron.

Читайте також:
Світ
Ресурсна федерація московії продовжить самоізоляціоністські заходи із метою подальшої консервації авторитарного мілітаризованого режиму.
13 лютого, 18:17
Кримінал
Ґебня знайшла новий спосіб вивозити власних дітей за кордон, якщо вони потрапили під санкції Заходу і до українського сайту "Миротворець".
28.08.2022, 18:12
Кримінал
Лейтенант Іван Баканов має відповісти перед народом України за зраду своїх підлеглих Андрія Наумова і Сергія Криворучка, які втекли.
08.04.2022, 18:00
Світ
Вірним диктатору Олександру Лукашенку спецпризначенцям поставили завдання нести цілодобову варту біля колій.
18.03.2022, 19:14
Світ
З 2015 року американське Центральне розвідувальне управління проводить підготовку бійців елітних підрозділів Збройних Сил України.
15.01.2022, 15:42
Новини
Українські орли не ловлять мух, адже у них є вища мета.
27.12.2021, 14:09