ЦРУ курує ринком криптовалют?

СВІТ
10.12.2021, 12:29
ЦРУ курує ринком криптовалют?
Фото: Google

Співробітники Центрального розвідувального управління США мають прямий стосунок до творця криптовалюти Bitcoin.

Такі відомості з посиланням на власні джерела у спецслужбі оприлюднило провідне американське видання "Vice", інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що анонімний розробник Bitcoin на псевдо "Сатоші Накамото" – ніхто інший, як безпосередній працівник ЦРУ, чиє справжнє ім'я навмисно приховують.

Водночас правдивих підтверджень цієї теорії поки що немає, однак саме вказана американська спецслужба контролює міжнародний ринок криптовалют, у чому навіть випадково зізнався голова відомства Вільям Бьорнс.

За його словами, завдяки невтручанню адміністрацій Дональда Трампа і Джозефа Байдена, у ЦРУ вже є низка різних проєктів, орієнтованих на популяризацію у світі криптовалют та отримання відповідної вигоди.

«Ми переконані, вже цього десятиліття криптовалюти матимуть величезний вплив на все наше життя. Зокрема, Bitcoin надає нам можливість проникнути у тіньові фінансові мережі, які використовують багато злочинних угруповань. Через подібні цифрові валюти ми намагаємося запобігти економічним порушенням різних ступенів», – стверджує Вільям Бьорнс.

При цьому директор ЦРУ підтвердив, наявні криптовалюти потрібні спецслужбам для фінансування розвідок США, Великої Британії та Канади, особливо у моменти криз як коронавірусна пандемія чи геополітичної нестабільності (йдеться про гібридну російську агресію на Сході Європи – прим. ред.).

Тобто, по суті, очільник головної американської розвідслужби дав зрозуміти, що єдиним виходом для організації є проведення дій всередині ринку криптовалют, де виявляють потенційних злочинців і правопорушників, особливо тих, хто фінансує діяльність міжнародного тероризму.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що ринок криптовалют станом на сьогодні переживає потрясіння через штам Sars-CoV2 Omicron.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Telegram – секретний інструмент російських спецслужб
03 лютого, 13:35
Війна
Заборона стосується не тільки робочих комп'ютерів, а й особистих пристроїв аналітиків.
29 січня, 15:40
Війна
Генерал ФСБ Петровський придбав нерухомості на сотні мільйонів. Як йому в цьому допоміг Сергій Курченко?
14.10.2023, 11:45
Війна
Польська розвідка вважає, що російське ГРУ наймало оперативників через рекламу онлайн, щоб зривати поставки зброї з Польщі до України
19.08.2023, 08:15
Війна
Головна таємниця російсько-української війни – це те, скільки та чого не знає американське Центральне розвідувальне управління.
15.07.2023, 20:07
Світ
Чим шпигун ГРУ займався у Центральній Європі
23.06.2023, 08:47