Ця війна, скоріше за все, буде ще довго: роки й роки...

Опінії
05 серпня, 08:12
Ця війна, скоріше за все, буде ще довго: роки й роки...
Фото: Facebook

На Харківщині ми наступали, а нині ми тут – на Донбасі – відступаємо. Ми втрачаємо людей, посадки, поля, ліси, озера, ставки, ріки.

Народний депутат України VIII скликання

(Текст подано в оригіналі без виправлень і скорочень зі збереженням авторської стилістики).

Із цим живописним зотлілим деревом ми розпрощалися надовго, але місце це вже під контролем ворога, на жаль... Ми залишаємо гаї, яри, левади, дамби.

Росія щодня відбирає у нас плато і долини, схили та кручі, белебні та байраки. Ми встигаємо познайомитися з людьми та собаками у прифронтових селах – і дуже швидко прощаємося з ними.

Наша країна тане щодоби, випаровується, як вода, осипається, як піщаний берег у зле море – мірно, метр за метром. І це все – на моїх очах.

Я вкопуюся в танучу землю; своїм тілом, ніби корінням, намагаюся тримати її, щоб не змивало так швидко в провалля. Знайте, ми платимо страшну, велику ціну за те, що сповільнюємо танення, але поки що нам це не вдається зупинити.

Кожної ночі, кожного світлового дня на Захід відсувається межа нашого простору. Не знаю, чи в курсі про це решта країни.

Небезпека, якщо вона нині далеко – не стає від того меншою. Боротьба тут запекліша, ворог тут значно більш страшний і вправний.

Два стрибки – і він знову буде там, де був раніше, тому хочеться, щоби більше людей прокинулося, більше стало до боротьби. Зараз на нашій широкій війні – мільйон гарячих вакансій, незробленого – море, океан...

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Ворожий мінометник трохи поспішив. Міна лягла на перехресті секунд за 15 до того, як ми виїхали...
вчора, 18:12
Опінії
Становище на фронті за тиждень, що минає: загалом, нічого істотно не змінилось. Російські війська продовжують штурм Бахмута і Соледара.
14 серпня, 18:18
Війна
Сили оборони України зміцнюють свій плацдарм на Півдні Правобережжя. Звідти готується масштабний контрнаступ наших військ.
08 серпня, 17:34
Опінії
Коротке зведення з фронтів, особливо актуальне у світлі появи різних панічних заяв останнього часу. Сили оборони України стримують орду.
06 серпня, 18:12
Війна
Це не дебилізм та брехня Люсі Арестовича – це реалізм героїчної піхоти на рубежах Донеччини, де наші воїни гинуть щохвилини...
03 серпня, 20:23
Війна
Підрозділи Луганського і Краматорського прикордонних загонів міцно вгризлися у ґрунт Донеччини, не даючи окупантам просунутися далі.
02 серпня, 17:00