Дамба у Градизьку продовжує руйнуватися. Проніну байдуже

ПОЛТАВА
09 травня, 07:33
Дамба у Градизьку продовжує руйнуватися. Проніну байдуже

Початок занепаду берегового укріплення Дніпра прийшовся на 2020 рік, коли крига підірвала деякі плити. Далі свою справу зробили люди.

Відповідними кадрами із місця великої руйнації споруди виклав Градизький селищний голова Мирослав Носа. За його словами, напередодні було здійснено профілактичне обстеження чергових аварійних ділянок бетонної дамби у напрямку села Шушвалівка.

Фактично, станом на тепер одна державна установа бездумно рівень води регулює, натомість інша — шукає шляхи для зміцнення. Водночас навіть сусідня із Шушвалівкою ділянка дамби у Мозоліївці, укріплену цьогоріч, Дніпровська вода вже розбирає на камінці.

«6-7 травня разом із директором Черкаського управління захисних масивів Кременчуцького водосховища та представником «Укренерго» провели обстеження чергових аварійних ділянок бетонної дамби, яка продовжує руйнуватися. Причиною є форсування Дніпра, а саме перевищення допустимого рівня води у водосховищі за минулі 3 роки.

Чомусь всі ці 3 роки міжвідомча комісія, яка приймає рішення про рівень води у каскаді дніпровських водосховищ, допускає суттєве перевищення рівня води. Чомусь у цій історії знову немає, ні обласної, ні районної адміністрації. Підтоплені поля, лісові масиви, безслідно зникають людські паї, гектари українського чорнозему і гора Пивиха. Філіп Пронін, Руслан Стрілець допоможіть з цією екологічною проблемою», — заявив Мирослав Носа.

Однак медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів не забувати про те, як ще влітку 2021-го чиновники обіцяли відремонтувати дамбу у Шушвалівці. Навіть виділили з обласного бюджету відповідні кошти, але віз і нині там, де й був 3 роки тому.

Читайте також:
Полтава
У той час, коли відповідальна міністерка Ірина Верещук згортає програму адаптації біженців, у нашій області відбувається протилежний процес.
21 липня, 14:03
Полтава
Обрані громадою особи втратили свою політичну суб'єктність. Тепер долю Диканьки вирішують виключно власники олігархічного проєкту «Довіра».
18 липня, 12:38
Полтава
Мова про не цільове використання мешканцями питної води. Особливо зараз, під час постійних проблем з електропостачанням на тлі спеки.
14 липня, 16:12
Полтава
Божевілля та відчай шириться Полтавщиною. Слідом за Гадячем, Зіньковом і Диканькою активізувалися українофоби у Нових  Санжарах.
14 липня, 08:09
Полтава
Доки влада Полтави свідомо саботує підтримку наших захисників, інші громади області вкладаються по повній. Не шкодують жодної копійки.
11 липня, 12:30
Полтава
У Пирятинській лікарні на базі приймального відділення запрацював новий рентген. Влада у звичній манері приписала всі заслуги виключно собі.
05 липня, 14:56