Деблокада чорноморських портів України – досяжний сценарій

ВІЙНА
20.05.2022, 09:08
Деблокада чорноморських портів України – досяжний сценарій
Фото: Liga.net

Тільки після ліквідації такої загрози, як Чорноморський флот росії, стане можливим вільне пересування українських та іноземних кораблів.

Про це на своєму Telegram-каналі написав вітчизняний військово-політичний оглядач з аналітичного центру "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко.

За його словами, рецепт деблокади українських портів дуже простий і полягає у цілковитій відсутності у Чорному морі бойової флотилії країни-агресора.

«Виконати поставлену ціль можна двома шляхами. Перший і більш досяжний: створити у Чорному морі такі умови, щоби флотилія ВМФ РФ не те щоби не виходила у відкрите море, а й не подавала ознак життя, перебуваючи в портах прописки як постійних, так і тимчасових. Другий не менш імовірний, але важкодосяжний: відправити всю чорноморську флотилію ВМФ РФ на дно, щоби взагалі про загрози від неї не замислюватися», – зазначив Олександр Коваленко.

Водночас оглядач аналітичного центру "Інформаційний спротив" додав, що обидва вищевикладені варіанти за своїм виконанням пов'язані між собою конкретним інструментарієм, який Україна може реалізувати тільки разом із НАТО.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нашим захисникам на Одещині, які затопили крейсер "Москва", подарували авто за вчинений подвиг.

Читайте також:
Війна
Для РФ становище дедалі більше виглядає патовим. Перемога на полі бою неможлива, і вони це вже стали усвідомлювати.
04.12.2022, 17:00
Політика
Медійний вояк і виконавець забаганок путінського режиму на українському фронті хворий, його видають очі та вираз обличчя.
23.10.2022, 08:34
Політика
Кремлівська маріонетка і самопроголошений диктатор із Мінська вирішив залякати власну армію перед можливим нападом на Україну з Півночі.
22.10.2022, 08:18
Світ
Косово давно вже незалежна країна, яка на відміну від Абхазії, не керується ззовні, тому Сербія і нервує. А з нею нервуються у Кремлі.
02.08.2022, 09:29
Війна
На тимчасово окупованих територіях України від Херсона до Луганська цими днями яскраво палає. Якісно опрацювали американські "хімери".
07.07.2022, 07:09
Політика
Війна – час згуртування та єднання задля виживання народу, особливо, коли саме існування українців поставлено на кін агресором із РФ.
06.07.2022, 09:23