Деблокада чорноморських портів України – досяжний сценарій

ВІЙНА
20 травня, 09:08
Деблокада чорноморських портів України – досяжний сценарій
Фото: Liga.net

Тільки після ліквідації такої загрози, як Чорноморський флот росії, стане можливим вільне пересування українських та іноземних кораблів.

Про це на своєму Telegram-каналі написав вітчизняний військово-політичний оглядач з аналітичного центру "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко.

За його словами, рецепт деблокади українських портів дуже простий і полягає у цілковитій відсутності у Чорному морі бойової флотилії країни-агресора.

«Виконати поставлену ціль можна двома шляхами. Перший і більш досяжний: створити у Чорному морі такі умови, щоби флотилія ВМФ РФ не те щоби не виходила у відкрите море, а й не подавала ознак життя, перебуваючи в портах прописки як постійних, так і тимчасових. Другий не менш імовірний, але важкодосяжний: відправити всю чорноморську флотилію ВМФ РФ на дно, щоби взагалі про загрози від неї не замислюватися», – зазначив Олександр Коваленко.

Водночас оглядач аналітичного центру "Інформаційний спротив" додав, що обидва вищевикладені варіанти за своїм виконанням пов'язані між собою конкретним інструментарієм, який Україна може реалізувати тільки разом із НАТО.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що нашим захисникам на Одещині, які затопили крейсер "Москва", подарували авто за вчинений подвиг.

Читайте також:
Світ
Косово давно вже незалежна країна, яка на відміну від Абхазії, не керується ззовні, тому Сербія і нервує. А з нею нервуються у Кремлі.
02 серпня, 09:29
Війна
На тимчасово окупованих територіях України від Херсона до Луганська цими днями яскраво палає. Якісно опрацювали американські "хімери".
07 липня, 07:09
Політика
Війна – час згуртування та єднання задля виживання народу, особливо, коли саме існування українців поставлено на кін агресором із РФ.
06 липня, 09:23
Світ
Всі 30 років незалежності у Казахстані панувала і продовжує панувати антиімперська державна ідеологія, спрямована на втечу від РФ.
23 червня, 09:02
Світ
Принагідно згадаймо нетлінну народну мудрість: комусь війна, а кому мати рідна, – що вкотре доводить безальтернативність нашої борні.
08 червня, 21:45
Війна
Нова геополітична дійсність, що постала у світі після 24 лютого 2022 року, вимагає відповідальних áкторів, яких сьогодні потребує Україна.
05 червня, 17:01