Дефіле леді з боневтіком рокадою

Виміри
21 листопада, 13:25

Країна воює і спливає кров'ю!

Колеги, не кожному з нас доводилося дискутувати з глибоким вірянином. І необов'язково православним, буддистом чи послідовником якутського шаманізму. Є ж такі, що з не меншим запалом вірять боброїдці симоньян, чи самашедшому (© Ліна Костенко) соловйову.

А рокада, хто ще не в курсі – прифронтова дорога.

Той диспут – гибле діло, скажемо вам. Бо фанатична віра – це стан неписьменного бовдура після п'ятої чарки первака доточена солідною дозою карфентанілу і самокруткою з самосадом. Ти йому тисячу разів перевірене «два на два», а він тобі, смиренно закотивши очі під лоба: «Credo, каже, quia absurdum». Себто, тому й вірю, що нісенітниця.
Не встигла не вельми прогресивна громадськість відійти від споглядання Першої Лєнки в «прямих штанях і сорочці з великими накладними кишенями, з вухами, прикрашеними лаконічними сережками» у Лісабоні, як блюдолизи вивалили на нас чергову порцію захвату придворним кітчем.

«Він ближче до народу, ніж будь-який інший президент»,  ̶  намагаються переконати себе в наявності нафантазованих чеснот у блазневі, котрого хлібом не годуй – дай повихилясувати авансценою.

«Зараз він ходить в основному в футболці кольору хакі, штанях в стилі мілітарі і куртці за 237 доларів. Саме в такому одязі він відвідав багатостраждальний Херсон, який Збройні сили України звільнили від російських окупантів 11 листопада. Відомо, що куртку, яка була на главі нашої держави, виробив український бренд М-Тас, а її вартість сягає 8 тисяч гривень».

Таке враження, що писакам оцього гімнá невідомо, скільки хлопців поклали життя за дефіле Боневтіка розмінованою рокадою.

Повернеться ж язик. Перепрошуємо, але і той власною персоною, і ті, хто пише про нього – все ще за роялем.

Нормальній людині інформація про те, в чому ходить і спить новоспечений лідер Джі-19, до дупи. Нормальна людина чекає від зеленої випадковості пояснення, хто, за чиїм наказом і за скільки розмінував Чонгар; чому прихвостні безкарно скидають по 1,5 млрд своїм фітнес-коханкам; якого біса до «Єдиного Марафону», а від цілодобового засилля прізвищ тимошенків з єрмаками на цій прислужниці-балаболці нудить вже як від несвіжої шаурми, приторочено ще один локшинонавішувач – канал «Рада»; якому дурневі стукнуло в кукуху позбавити акредитації журналістів CNN в Херсоні; чия дурна голова безповоротну фіндопомогу Коломойському називає деолігархізацією. Список запитань – звідси і до вечора.

Найбільше очікування – на охочекомонне визнання своєї непридатності. Таке воно життя галерне, собаче – побув найвеличнішим, тепер пора вертатися до природного стану пуцькограя.   
Противно, але ще про аксесуари. «Раніше Зеленського помічали у футболках брендів 5.11, Hallyard, 281.z, їхня вартість в середньому 400-600 гривень. Що стосується взуття президента, то воно теж недороге. Так, користувачі мережі звернули увагу, що він раніше відвідав Бучу в кросівках Saucony за 50 доларів»,  ̶  взахльоб інформують нас про заздрісну невибагливість клоуна.

Та поодсихали б вам ноги у тих кросівках, піарники. Країна воює і спливає кров'ю!

Автор : Вадим Демиденко
Читайте також:
Політика
Ми хочемо порадити Олені Зеленській-Оманській прожити два-три роки без вживання наркотиків.
вчора, 14:31
Опінії
Про ебонітові беркутячі палички не хоче сьогодні згадати?
22 листопада, 09:05
Війна
Це стосується як бойових дій, так і пауз. Проблема в тому, що більшість людей не вміє, не хоче і не може ними правильно користуватися.
20 листопада, 07:34