Демілітарізація Росії йде по плану
Росіяни знищили "Patriot"; ну, принаймні вони так кажуть. А до того нібито знищили всі наші HIMARS; і теж волали про це з усіх прасок...
Серйозно, а що вони ще можуть говорити, визнати публічно свою жалюгідність? Хтось міг би уявити сценарій, в якому після такої масованої атаки росіяни б визнали, що нічого не здобули?
Ніч проти 16.V.2023 стала не тільки тріумфом української протиповітряної оборони, але й повною ганьбою російської армії. Після того, як два тижні тому українська ППО з допомогою американських комплексів "Patriot" збила "Кинджал", російська армія опинилась на роздоріжжі.
У тамтешніх генералів було два шляхи:
- Або більше не стріляти своїми "Кинджалами" туди, де можуть бути системи ППО з "Patriot". І казати, як вони робили, що то випадковість, ракета несправна і був просто поганий день. І так сяк залишити сумніви у спроможності американської зброї протистояти російській "супер-пупер" надзвуковій ракеті. Тим більше була тільки одна ракета.
- Або зробити масований обстріл, застосувавши більше своїх "Кинджалів", аби вполювати "Patriot", пробити захист і казати потім усім, що збиття "Кинджалу", то прикра випадковість. Тим більше який би не був дорогий кинджал, система Патріот все рівно дорожча. І розміняти, умовно, три кинджали на один патріот росіяни були в готові. Але це був ризикований сценарій. Коли ставиш на карту все відразу. Йдеш va banque.
Ну, ще був третій, типовий для "широкой русской души" – традиційний російський "авось". Але росіяни поставили все на кін, знов вирішивши довести, що у них найбільший, і знову зганьбилися.
Вночі 16 травня було дуже гучно. Як заявили українські захисники, з 6 літаків МиГ-31К було випущено 6 аеробалістичних ракет Х-47М2 "Кинджал", 9 крилатих ракет "Калібр" – із кораблів у Чорному морі та 3 ракети наземного базування (С-400, "Іскандер-М").
І все це було знищено. Поставивши жирну крапку у питанні, які технології сильніші та чи спроможна російська зброя тягатися з американськими системами.
Якщо комусь у світі потрібні були докази, вони їх отримали. Якщо хтось на ринку зброї ще сумнівався, тепер сумнівів не буде. Якщо хтось у західному світі ще боявся російської зброї, то тепер вони мають остаточно зрозуміти, що боятися нема чого.
І, якщо хтось у США ще сумнівався, чи треба давати Україні новітню зброю, – то вони також отримали відповідь. Кожне постачання в Україну зброї на кілька мільярдів доларів принесе у перспективі замовлень на сотні мільярдів доларів для американських збройних корпорацій.
Власне, європейські виробники це також бачать. І тому також мають мотивацію штовхати свій уряд у напрямку надання Україні все більш сучасних озброєнь.
Ця вся техніка, надана колективним Заходом, нищить уже і буде нищити далі російську зброю. А отже, і нищити міфи, які ще лишилися про силу російської зброї.
Ось так і відбувається демілітаризація. Ось так просувається демілітаризація Росії під акомпанемент заяв голосу Кремля про те, що вони нібито демілітаризують Україну.