Тепер все, що вкрав, мусиш декларувати

ПОЛІТИКА
10.10.2023, 12:15
Тепер все, що вкрав, мусиш декларувати

Попри небажання Зеленського і Єрмака, ЄС і США допомогли Україні підписати закон про декларування.

Нарешті «президент Голобородько» з вулиці Банкової спромігся поставити свій підпис під законом про повернення та відкриття електронних декларацій. Про це звітує пресслужба Верховної Ради.

Знову депутатів і чиновників зобов'язали публікувати у відкритому доступі декларації про доходи. Чи завершиться на цьому обіцяна Володимиром Зеленським епоха бідності – залишається великим питанням. Бо парламентарі під тиском українського суспільства схвалили вказаний закон тільки 20 вересня.

Національне агентство з питань запобігання корупції має забезпечити відкритий цілодобовий доступ до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. В обов'язковому порядку не пізніше 31 січня 2024 року мусять відзвітуватися ті суб'єкти декларування, які у 2022-2023 роках не подали декларацію.

Натомість сам Зеленський у нещодавній розмові з американськими журналістами телеканалу CNN зізнався, що влада якщо і краде, то не західні, а виключно українські гроші. Зацитуємо гаранта:

«Всі ці випадки корупції не пов'язані з допомогою від наших партнерів. Тобто йдеться не про зброю наших партнерів, не про гроші на зброю, не про гроші для бюджету, щоби виплачувати пенсії, соціальну підтримку тощо. Це інші справи, це не про партнерів».

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» вважає подібні гучні заяви нічим іншим, як зізнанням Зе-влади у доведенні українців, які чинять опір російським окупантам, до рівня колонізованого племені. Нагадуємо, що в Україні діє розвинена демократія, а отже громадяни неодмінно спитають у Зеленського і його команди за допущені помилки.

Читайте також:
Кримінал
Відповідний законопроєкт розроблено для доповнення Кримінального кодексу України статтею 374-1. Певно, слуг Феміди очікують кадрові чистки.
26.10.2023, 17:37
Політика
«Слуги народу», уламки забороненої ОПЗЖ, «Голос» і «Довіра» синхронно виступили проти української нації. Обранцям ближче власна кишеня.
17.10.2023, 17:42
Економіка
Ай, да Володька Зеленський, переграв усіх, не тільки відвертих критиків, але, що найголовніше, власних урядовців-профанів.
01.06.2023, 17:09
Опінії
Держава відокремила себе від громадян і насаджує хибну модель примусових і обмежувальних взаємовідносин. Це небезпечно під час війни.
13.05.2023, 17:01
Політика
Російський диктаторський режим невдовзі остаточно опиниться серед міжнародних ізгоїв, як Північна Корея, через терор проти України.
21.12.2022, 16:51
Опінії
З'ясувалося, народні обранці дослухалися прохань Сергія Шаптали та Валерія Залужного. Навряд це допоможе перемогти російського агресора?..
20.12.2022, 08:27